Bełchatów: wystraszył się policjantów, WSKOCZYŁ DO WERSALKI i udawał, że go nie ma!

2021-03-23 14:11 be
Bełchatów: wystraszył się policjantów, WSKOCZYŁ DO WERSALKI i udawał, że go nie ma!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Bru-nO

Policjanci z bełchatowskiej patrolówki zatrzymali 36-latka poszukiwanego do odbycia kary więzienia. Aby uniknąć zatrzymania, mężczyzna schował się przed funkcjonariuszami w wersalce. Najbliższy czas mieszkaniec gminy Bełchatów spędzi za kratami.

W miniony poniedziałek (22 marca) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego bełchatowskiej komendy pojechali pod adres, gdzie według ich ustaleń, miał przebywać mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności. - Drzwi mieszkania otworzyła partnerka poszukiwanego informując, że 36-latka nie ma w domu. Twierdziła też, że nie wie gdzie przebywa. Policjanci zachowali jednak czujność. W czasie rozmowy kobieta była wyraźnie poddenerwowana. Wkrótce wyszło na jaw, co było tego przyczyną - informuje policja.

CZYTAJ TEŻ: Bolesławiec: Wynajmował im pomieszczenia we własnym domu, a ONI GO ZABILI! Wśród zatrzymanych 17-latek! Co tam się stało?

Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina

Mundurowi szybko znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w skrzyni na pościel w kanapie. Mieszkaniec gminy Bełchatów został zatrzymany. Trafił już do Zakładu Karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi odbywając karę pozbawienia wolności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE