Ciągnik przejechał 59-letniego mężczyznę. Maszyna gwałtownie ruszyła

i

Autor: Elsemargriet/cc0/pixabay Ciągnik rolniczy / zdjęcie ilustracyjne.

Straszny wypadek pod Radomskiem

Ciągnik przejechał 59-letniego mężczyznę. Maszyna gwałtownie ruszyła

2022-10-31 20:06

W Radziechowicach Drugich (powiat radomszczański) 59-letni mężczyzna został przejechany przez ciągnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że maszyna była naprawiana przez właściciela, ale w pewnym momencie gwałtownie ruszyła i staranowała 59-latka. Poszkodowanego do szpitala zabrał śmigłowiec LPR. W momencie zdarzenia mężczyzna był trzeźwy.

Straszny wypadek pod Radomskiem. Ciągnik przejechał 59-latka

W poniedziałek, 31 października w miejscowości Radziechowice Drugie (powiat radomszczański) 59-letni mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy. Z relacji portalu radomsko24.pl wynika, że do dramatycznego zdarzenia doszło, gdy maszyna była naprawiana przez właściciela, ale w pewnym momencie gwałtownie ruszyła, taranując 59-latka. Poszkodowany doznał na tyle poważnych obrażeń ciała, że śmigłowiec LPR musiał zabrać go do szpitala. Jego dokładny stan zdrowia nie jest znany. Na miejsce zadysponowano jednostki OSP z Radziechowic Drugich oraz Jedlnej. Na miejscu pojawiła się również karetka pogotowia ratunkowego oraz policja.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

Śledczy prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. Wiadomo, że w momencie zdarzenia 59-letni rolnik był trzeźwy. Trwa natomiast ustalanie przyczyny niespodziewanego uruchomienia się maszyny. Poszkodowany przebywa w szpitalu w Łodzi. W groźnym incydencie nie ucierpiały inne osoby.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Zmarli w 2022 roku