GKS Bełchatów zagra z Legią Warszawa 14 sierpnia! Ilu kibiców wejdzie na stadion?

2020-08-03 9:40 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Puchar Polski: Pierwszym rywalem GKS Bełchatów będzie Legia Warszawa! Mecz przy Sportowej już w połowie sierpnia!
Autor: GKS Bełchatów Puchar Polski: Pierwszym rywalem GKS Bełchatów będzie Legia Warszawa! Mecz przy Sportowej już w połowie sierpnia!

Wiadomo już, kiedy GKS Bełchatów zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. "Brunatni" zagrają z mistrzem Polski w piątek, 14 sierpnia o godz. 20.40. Stawką meczu będzie awans do 1/16 Totolotek Pucharu Polski.

To będzie sportowe wydarzenie sierpnia w Bełchatowie. Na stadion przy ulicy Sportowej zawita najbardziej utytułowany polski zespół, aktualny mistrz Polski - Legia Warszawa.

Z jednej strony, piłkarzy "Brunatnych" czeka piekielnie trudne zadanie, bo zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie drużyna ze stolicy. Ale jak to mawiają - jak spadać, to z wysokiego konia. Z drugiej strony, to będzie prawdziwe piłkarskie święto. Po kilku latach wielka Legia znów pojawi się w Bełchatowie. A wraz z nią Artur Boruc, który właśnie wrócił do warszawskiego klubu.

Ilu kibiców wejdzie na stadion?

Nie jest wielką tajemnicą, że spotkanie z Legią wzbudza duże zainteresowanie wśród kibiców. I choć do meczu pozostało już tylko nieco ponad 10 dni, to w kwestii organizacyjnej jest sporo niewiadomych.

Po ustaleniu terminu spotkania bełchatowski klub natychmiast złożył wniosek o organizację imprezy masowej i czeka na pozytywną decyzję. To nie wszystko, bo w klubie czekają też na wytyczne PZPN na nowy sezon dotyczące reżimu sanitarnego, co oczywiście ma wpływ na liczbę udostępnionych sektorów, a co za tym idzie - konkretną liczbę miejsc.

W klubie szacują, że do dyspozycji kibiców będzie ok 2,2 tys. miejsc. Wszystko jednak wyjaśni się w najbliższych dniach. Wiadomo natomiast, że w specjalny sposób mają być potraktowani posiadacze karnetów na poprzedni sezon.

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.