Pijany 38-latek zrobił na weselu niezły cyrk. Trafił prosto za kratki

2021-09-14 15:46
Kamieńsk. Pijany 38-latek zrobił na weselu niezły cyrk. Trafił prosto za kratki
Autor: Policja /KWP Łódź

Nawet do 3 lat więzienia grozi 38-latkowi, który awanturował się na weselu, po czym uderzył jednego z przybyłych na interwencję policjantów. Mężczyzna trafił prosto do aresztu.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Kamieńsku (pow. radomszczański). Około godziny pierwszej w nocy 12 września, policja została wezwana do jednego z lokali gastronomicznych, w którym odbywało się przyjęcie weselne. Powodem był jeden z awanturujących się gości. - Wskazany mężczyzna podczas rozmowy z funkcjonariuszami nie potrafił logicznie wypowiedzieć kilku zdań, wytłumaczyć swojego niestosownego zachowania. Kiedy policjanci wzywali awanturnika do zachowania zgodnego z prawem, nie spodobało mu się to i swoją agresję skierował na policjantów. Jednego z mundurowych uderzył. Następnie wyzywał ich wulgarnymi oraz obelżywymi słowami. A tuż przed osadzeniem w policyjnej celi groził im pozbawieniem życia - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Patryka oślepiła lampa na gali boksu. 13-latek nie odzyska pełni zdrowia

Kiedy wytrzeźwiał został przesłuchany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Stwierdził, że był bardzo pijany dlatego nie zdawał sobie sprawy z tego co mówi i robi. 38-letni mieszkaniec gminy Gomunice przed sądem będzie odpowiadał za znieważenie policjantów, naruszenie ich nietykalności cielesnej oraz za próby wywierania wpływu na czynności urzędowe. Za takie zachowanie grozi kara do 3 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE