Koronawirus: Na tych mszach mogło dojść do zakażenia! Sanepid apeluje do wiernych!

2021-01-25 15:43
Koronawirus: Sanepid w Bełchatowie apeluje do wiernych. Chodzi o uczestnictwo w mszach!
Autor: Pixabay/ lininha_bs Koronawirus: Sanepid w Bełchatowie apeluje do wiernych. Chodzi o uczestnictwo w mszach!

Pracownicy bełchatowskiego sanepidu apelują do wiernych, którzy uczestniczyli w mszach odprawianych w parafii w Wygiełzowie. Apel pracowników stacji Bełchatowski ma związek z zakażeniem koronawirusem. O jakie msze chodzi?

W poniedziałek (25 stycznia), pracownicy bełchatowskiego sanepidu wydali komunikat dla wiernych z powiatu bełchatowskiego, dotyczący uczestnictwa w nabożeństwach. Konkretyzując chodzi o msze święte i wiernych, którzy w minionym tygodniu brali udział w nabożeństwach odprawianych w parafii pw. Nawrócenia św. Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie (gm. Zelów). Wystosowany apel ma związek z wykryciem koronawirusa u jednej z osób, które były obecne w świątyni.

PRZECZYTAJ: Które FOTORADARY łapią najwięcej kierowców? KLUKI w niechlubnej czołówce! Ile kierowców „wpadło”?

- Osoby uczestniczące w mszach świętych, u których występują objawy zakażenia proszone są o niezwłoczny kontakt tel. z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, aby ustalić termin odbycia zdalnej konsultacji (teleporady) lub porady osobistej i poinformowanie o tym fakcie Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bełchatowie – czytamy w komunikacie.

POLECAMY: Para Prezydencka wspiera Wiktorka Kruszyńskiego! Andrzej i Agata Duda przekazali piękne przedmioty na licytację [FOTO]

Wierni, którzy w dniach 17-20 stycznia uczestniczyli w nabożeństwach, zwłaszcza ci, którzy przystępowali do sakramentu komunii świętej, są również proszeni o powiadomienie o tym fakcie sanepidu w Bełchatowie. Można to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu 44 631 31 08.

CZYTAJ: WOŚP 2021 w Bełchatowie: Jak będzie wyglądać 29. finał w najbliższą niedzielę? Co zaplanowano?

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi. Internauci brutalnie atakują pierwszą damę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE