Para Prezydencka wspiera Wiktorka Kruszyńskiego! Andrzej i Agata Duda przekazali piękne przedmioty na licytację [FOTO]

2021-01-25 9:02 mj-s
Para Prezydencka wspiera Wiktorka Kruszyńskiego! Andrzej i Agata Duda przekazali piękne przedmioty na licytację
Autor: KPRP/ fot. Jakub Szymczuk

Wiktorek Kruszyński przebywa obecnie w austriackiej klinice w Linz. Tymczasem, chłopiec może ciągle liczyć na wsparcie swojej armii, teraz do jej grona przestąpili niezwykli darczyńcy - Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Para prezydencka wspierając zbiórkę na leczenie chłopca z Łękawy przekazała na licytację unikatowe i bardzo piękne przedmioty! Sami zobaczcie!

Dokładnie 20 Października 2020 na siepomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Wiktorka Kruszyńskiego. Niespełna 2-letni chłopiec od pierwszych dni swojego życia walczy o nie bardzo dzielnie. Malec zmaga się z rzadką, genetyczną chorobę – Zespołem Wiliamsa. Więcej na ten temat >>> Wiktorek WALCZY O ŻYCIE. Serduszko malca gaśnie!

PRZECZYTAJ: Fabian z Piotrkowa miał tylko trzy tygodnie. Spał z rodzicami. Dlaczego chłopczyk zmarł?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy lokalna społeczność wykazała się nie tylko ogromną hojnością, ale i determinacją, by zebrać na kosztowne leczenie jak największą kwotę. Udało się uzbierać ponad 1 mln 260 tys. zł., w samą zbiórkę na siepomaga.pl zaangażowało się blisko 27 tys. ludzi!

POLECAMY: SZOK! Jeden dzień pomiarów i będzie 1300 mandatów za prędkość!? Kamery na A1 "cykają" fotki jak oszalałe!

Teraz do tego grona dołączają darczyńcy niezwykli - Para Prezydencka. Agata i Andrzej Duda, przekazali na licytację piękny zestaw biżuterii, w skład podarku wchodzi unikatowy naszyjnik z bursztynem oraz do kompletu, spinki do mankietów. Osoba, która da najwyższą kwotę za ten zestaw otrzyma także własnoręcznie napisane podziękowanie od Agaty Kornhauser-Dudy.

CZYTAJ TAKŻE: Wiktorek Kruszyński pojechał na operację do Linz! Cały Bełchatów trzyma za malucha kciuki!

Licytacja wystartowała wieczorem w miniony piątek, 22 stycznia od ceny wywoławczej – 500 zł. W tej chwili (poniedziałek, 25 stycznia, godz. 11.30) najwyższa zaproponowana kwota to 4 000 zł. Wszystko wskazuje jednak na to, że prawdziwe licytacyjne emocje ruszą pod koniec aukcji – ten zaplanowany jest na godzinę 21.00 we wtorek, 26 stycznia.

W poniższej galerii zobaczycie ten niezwykły zestaw biżuterii, licytować można TUTAJ.

Wielka DYSKOTEKA na Podhalu! DZIKIE TŁUMY przed lokalem! > Interweniował sanepid
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE