Koronawirus w Polsce. Byłeś na koncercie orkiestry OSP w Szczercowie?

i

Autor: pixabay.com

Koronawirus w Polsce. Byłeś na koncercie orkiestry OSP w Szczercowie? Bacznie obserwuj swój stan zdrowia!

2020-03-15 20:55

Jedna z mieszkanek Bełchatowa, u której stwierdzono obecność koronawirusa, była obecna podczas koncertu organizowanego w dniu 8 marca w Szczercowie. Mowa o jednej z orkiestrantek orkiestry OSP Szczerców. – informuje gmina Szczerców na swojej stronie internetowej.

Jak informuje gmina Szczerców, ryzyko że mogło dojść do zarażenia innych uczestników niedzielnego spotkania jest niewielkie, ale niestety realne.

„W związku z powyższym wszystkich obecnych tego popołudnia w hali sportowej przy Piłsudskiego 66 w Szczercowie prosimy o baczną obserwację ewentualnych objawów chorobowych u siebie i wśród swoich bliskich”

Koronawirus: jakie przedmioty powinniśmy dezynfekować?

Jeżeli u kogoś występują objawy takie jak: kaszel, wysoka temperatura, trudności w oddychaniu takie osoby proszone są o kontakt ze Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Bełchatowie pod numerem telefonu: 44 631 31 08, 509 748 182 lub z najbliższym szpitalem zakaźnym – obecnie dedykowanym jest Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. gen. Karola Kniaziewicza 1/5, telefon: 42 251 60 51.

Wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego. Czeka nas wiele ograniczeń.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE