Łódzkie: PACJENT otworzył drzwi i WYSKOCZYŁ z rozpędzonej karetki! Wieźli go do szpitala!

2020-07-23 22:46 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
PACJENT otworzył drzwi i WYSKOCZYŁ z rozpędzonej karetki! Wieźli go do szpitala!
Autor: Pixabay/ arembowski fot. poglądowe/ PACJENT otworzył drzwi i WYSKOCZYŁ z rozpędzonej karetki! Wieźli go do szpitala!

Takiej interwencji ratownicy medyczni z Piotrkowa Trybunalskiego (Łódzkie) nie pamiętają – podczas transportu mężczyzny do szpitala, chory otworzył drzwi i wyskoczył z rozpędzonej karetki!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę (22 lipca). Najpierw zespół pogotowia ratunkowego został wezwany pod jeden z piotrkowskich marketów budowlanych, bo tam znajdował się mężczyzna, który wymagał interwencji medyków.

- Po dokonaniu czynności medycznych oraz po porozumieniu z dyspozytorem, załoga karetki podjęła decyzję o zabraniu pacjenta do najbliższego szpitala celem dalszej obserwacji – relacjonuje dla portalu piotrkowtrybunalski.naszemniasto.pl Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.

Kiedy karetka wraz z pacjentem podążała do szpitala, mężczyzna zrobił coś wyjątkowo zaskakującego: otworzył drzwi karetki i wyskoczył! Transportowany pacjent wypadł na jezdnię w al. Piłsudskiego. Karetka jechała z niemałą prędkością. Przy tak dużym zagrożeniu zdrowia mężczyzny załoga ambulansu zdecydowała się wezwać kolejną karetkę typu „S” przeznaczoną do pomocy przy poszkodowanym.

Z relacji dziennikarzy piotrkowskiego portalu naszemiasto.pl wynika, że mężczyznę opatrzono i przewieziono do szpitala. O całym zajściu została też poinformowana policja.

Motocyklista potrącił 6-latkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.