Wędkarz wyskoczył z łódki? Kumple to trzeźwi nie byli. Trwają poszukiwania. Cieszanowice.

2021-06-20 17:32
Wędkarz
Autor: Pixabay Łódzkie. Wędkarz wyskoczył z łódki podczas zawodów wędkarskich. Wznowiono poszukiwania.

W niedzielę wznowiono poszukiwanie 38-letniego mężczyzny, który wyskoczył z łódki podczas zawodów wędkarskich na zalewie w Cieszanowicach (woj. łódzkie). Jak informuje rzeczniczka policji w Piotrkowie Trybunalskim asp. Izabela Gajewska, dwaj wędkarze, którzy płynęli z poszukiwanym, byli pijani.

W sobotę podczas zawodów wędkarskich na Zalewie Cieszanowickim w Łódzkiem, z łódki wyskoczył 38-letni mężczyzna. Po chwili zniknął pod wodą. Poszukiwania 38-latka trwały w sobotę do zmroku.

Przed południem w niedzielę wznowiono poszukiwania 38-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który wyskoczył z łódki na zalewie w Cieszanowicach w Łódzkiem. Wędkarza szukają m.in strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

- To było podczas sobotnich zawodów wędkarskich na Zalewie Cieszanowickim. Trzej mężczyźni płynęli łódką. W pewnym momencie, najprawdopodobniej spławik jednego z nich o coś zaczepił. 38-letni mężczyzna chciał go odczepić i wyskoczył z łódki. Po chwili zniknął pod wodą - relacjonowała asp. Gajewska z piotrowskiej policji.

Jak dodaje Gajewska, obecni na miejscu starali się zareagować, ale szybko zadzwonili na numer alarmowy. - Dwaj mężczyźni, którzy płynęli łódką z poszukiwanym byli pijani. Mieli po ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie - podkreśliła rzeczniczka policji w Piotrkowie Tryb.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Radomsko. O włos od tragedii na ul. Stolarzy. Osobówka uderzyła w motocyklistę, kiedy ją wyprzedzał. 38-latek w szpitalu

27-latek miał dwa promile i wjechał do rzeki. Uratował go wędkarz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE