Bełchatów. 68-latka znaleziona w rzece

i

Autor: KPP Bełchatów

Miała problemy finansowe, poszukiwano jej od kilku dni. CIAŁO 68-latki znaleziono w rzecze

2019-11-12 8:40

Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono w rzece. Przypomnijmy, makabrycznego odkrycia 10 listopada dokonali dwaj nastolatkowie, którzy przypadkowo spacerowali w okolicach Rakówki na Binkowie. Policja już ustaliła personalia, to 68-latka, która była poszukiwana od 7 listopada.

10 listopada około 15.00 do bełchatowskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie, że w niewielkiej Rakówce pływają zwłoki. O dramatycznym przebiegu zdarzeń pisaliśmy w artykule: MAKABRYCZNE odkrycie! Nastolatkowie znaleźli PŁYWAJĄCE ZWŁOKI!

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano wszystkie służby. Ciało z wody wydobyli strażacy z bełchatowskiej Państwowej Straży Pożarnej.

- Na miejscu pod nadzorem prokuratora czynności wykonywała grupa dochodzeniowo – śledcza. Policjanci ustalili, że denatką jest 68-letnia mieszkanka Bełchatowa, której zaginięcie 7 listopada zgłosił syn. Z zawiadomienia wynikało, że kobieta była ostatni raz widziana przed dniem Wszystkich Świętych. 68-latka miała problemy finansowe i z tego powodu często nie przebywała w domu – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

Kobiety od kilkunastu dni nie można było „namierzyć” pomimo usilnych prób policji, która chciała ustalić miejsce pobytu 68-latki. Finał poszukiwań okazał się być najtragiczniejszym z możliwych.

Decyzją prokuratora ciało zmarłej zabezpieczono do badań prosektoryjnych. Teraz ostateczne przyczyny śmierci 68-latki wyjaśni sekcja zwłok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE