Bełchatowska Straż Miejska pomaga odpalać auta

i

Autor: Straż Miejska w Bełchatowie

Najwięcej telefonów jest rano, ale interweniują całą dobę

2019-10-07 13:14

Mamy za sobą pierwsze noce z przymrozkami. Spadek temperatur czasami niesie ze sobą nieprzyjemne niespodzianki natury motoryzacyjnej – nasze auta odmawiają posłuszeństwa. Bełchatowianie zdążyli się już przyzwyczaić, że w takich sytuacjach warto zadzwonić na Straż Miejską. Jednostka, która już kilka lat temu wyszła z niestandardowym działaniem i pomaga w odpaleniu czterech kółek, rokrocznie nie narzeka na brak porannych interwencji.

Strażnicy pomagają oczywiście całą dobę, ale to właśnie wczesne godziny najczęściej zaskakują Bełchatowian przykrym brakiem energii  w ich autach. Jednostka od kilku już lat wyposażona jest  w profesjonalne startery, które wskrzeszą życie w najbardziej opornych akumulatorach.

- W razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc, dzwoniąc pod nr telefonu 986 – czynny całodobowo – informują miejscy strażnicy z Bełchatowa.

Pomoc mundurowych to jedno. Warto jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu samochodu do zimy. Strażnicy apelują, by przede wszystkim sprawdzić stan akumulatora, tj. poziom i gęstość elektrolitu, napięcie ładowania lub czy podłączenie zacisków na klemach jest prawidłowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE