Niewierszyn. Znajomi znaleźli jego zwłoki w rzece Czarna. Obok był motocykl. Co tam się stało?

2021-06-07 13:04 Emilia Białecka
Niewierszyn. Znajomi znaleźli jego zwłoki w rzece Czarna. Obok był motocykl. Co tam się stało?
Autor: Policja /KWP Łódź

W rzece Czarna w pobliżu miejscowości Niewierszyn (woj. łódzkie) znaleziono zwłoki 34-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Makabrycznego odkrycia dokonali znajomi mężczyzny. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci. Więcej szczegółów w materiale.

W niedzielę, 6 czerwca 2021 roku, po północy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sulejowie otrzymali zgłoszenie, że w rzece Czarna w pobliżu miejscowości Niewierszyn odnaleziono ciało mężczyzny i motocykl Dniepr MT-10 z koszem. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego wieczorem 5 czerwca umówił się na spotkanie ze znajomymi. Miał dojechać motocyklem wzdłuż linii brzegowej rzeki Czarna. Ponieważ nie dotarł na spotkanie, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania i znaleźli go leżącego w rzece. Pomimo próby reanimacji mężczyzny, wezwany na miejsce lekarz stwierdził jego zgon - opisuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny długi weekend na drogach woj. łódzkiego. Zginęło więcej osób niż rok temu!

Pościg za młodym motocyklistą w Radłowie. Pędził prawie 150 km/h

Jak twierdzi policja, najprawdopodobniej motocyklista po ciemku zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE