Osjaków. Był tak pijany, że wjechał do rowu. Od razu trafił do aresztu

2021-06-18 13:44
Osjaków. Był tak pijany, że wjechał do rowu. Od razu trafił do aresztu
Autor: Policja /KWP Łódź

Do 2 lat za kratkami grozi 34-latkowi, który na drodze relacji Osjaków-Drobnice niedaleko Wielunia po pijanemu wjechał do rowu. Policja natychmiast zatrzymała mu prawo jazdy i umieściła w areszcie. Mężczyzna miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (17 czerwca) tuż przed godziną 16.00. Policjanci z komisariatu w Osjakowie zostali wezwanie do mężczyzny, który wjechał autem do przydrożnego rowu. - Z relacji świadka wynikało, że przejeżdżając tą trasą zauważył w przydrożnym rowie samochód alfa romeo. Zatrzymał się, aby udzielić kierowcy pomocy. Jak się okazało, od siedzącego za kierownicą 34-latka wyczuwalna była wyraźnie woń alkoholu. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zbadali stan trzeźwości 34-letniego kierowcy. Okazało się że miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie - podaje Komenda Wojewózka Policji w Łodzi.

Groza pod Warszawą. BMW wypadło z drogi i dachowało

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za grozi mu kara do 2 lat więzienia, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE