Oto finał groźnego wypadku w m. Łuszczanowice. Co tam się stało? [FOTO]

2021-04-22 22:01 Emilia Białecka
Oto finał groźnego wypadku w m. Łuszczanowice. Co tam się stało? [FOTO]
Autor: Policja /KWP Łódź

Groźny wypadek w Łuszczanowicach miał miejsce w środę (21.04) późnym wieczorem. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe. Poszkodowanych zostało obu kierowców. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

W minioną środę (21 kwietnia) policjanci z bełchatowskiej drogówki mieli ręce pełne roboty. Tego dnia doszło do kilku groźnych wypadków. Do jednego z nich doszło o godzinie 22.30 w miejscowości Łuszczanowice. Tam, na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem astrą najprawdopodobniej nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z seatem. 29-letni kierowca opla oraz 30-letni kierujący seatem zostali zabrani do szpitala w Bełchatowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Patrzyłem córce w oczy jak zginęła

Okoliczności i przyczyny wypadku, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają śledczy z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

Przypomnijmy, wcześniej tego dnia, przed południem, doszło do wypadku w Chabielicach. 19-latka nie wyrobiła na zakręcie i uderzyła w drzewo. Wiozła 9-letnią dziewczynkę [CZYTAJ WIĘCEJ...].

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE