Wypadek w m. Chabielice: 19-latka nie wyrobiła na zakręcie i uderzyła w drzewo. Wiozła 9-letnią dziewczynkę

2021-04-22 20:25 Emilia Białecka
Wypadek w m. Chabielice: 19-latka nie wyrobiła na zakręcie i uderzyła w drzewo. Wiozła 9-letnią dziewczynkę
Autor: Policja /KWP Łódź

W minioną środę (21.04) w miejscowości Chabielice miał miejsce wypadek. To koszmarne popołudnie na zawsze zapamiętają 19-letnia kobieta prowadząca auto i jej 9-letnia pasażerka. BMW, którym jechały wypadło na zakręcie z drogi, a następnie wjechało do rowu i uderzyło w drzewo. Okoliczności wypadku bada policja.

Wypadek w Chabielicach w powiecie bełchatowskim miał miejsce 21.04 około godziny 11.30. Kiedy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, w akcji byli już medycy i funkcjonariusze straży pożarnej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki BMW, 19-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, która jechała w kierunku Szczercowa, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Wraz z nią jechała 9-letnia dziewczynka. Obie z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

W tych samochodach lepiej nie mieć wypadku | ESKA XD - Prosto z salonu #21

To nie jedyny wypadek tego dnia w powiecie bełchatowskim. Kilka godzin później policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Parzno, gdzie doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem, nagle zjechał ze ścieżki rowerowej, wprost pod koła jadącego w tym samym kierunku audi, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Kluki. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał rowerzysta, 53-letni mieszkaniec gminy Kluki, który z obrażeniami został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. Kierująca samochodem marki Audi była trzeźwa, natomiast kierowca jednośladu miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło też wieczorem w miejscowości Łuszczanowice. O tym zdarzeniu piszemy TUTAJ, załączając zdjęcia ku przestrodze!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE