Kierowca TIR-a ZAGAPIŁ SIĘ na A1 i uderzył w naczepę. USZKODZONYCH 5 pojazdów!

2021-04-16 10:55 Emilia Białecka
Kierowca TIR-a ZAGAPIŁ SIĘ na A1 i uderzył naczepę. USZKODZONYCH 5 pojazdów!
Autor: Policja /KWP Łódź

Policjanci apelują o ostrożność na drodze! Po tym, jak jeden z kierowców ciężarówki, jadąc autostradą A1, zagapił się i wjechał w jadącą przed nim naczepę przewożącą auta, uszkodzonych zostało 5 pojazdów. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu w kierunku Łodzi.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (15 kwietnia 2021 roku), około godziny 14.30. Na remontowanym odcinku autostrady A1, niedaleko miejscowości Dobryszyce w powiecie radomszczańskim doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Mundurowi na miejscu ustalili, że 40-letni kierujący ciężarowym renault "zagapił się" i uderzył w jadącą przed nim naczepę przewożącą inne pojazdy.

ZOBACZ TEŻ: Dobroszyce. Wsiadł za kółko PIJANY JAK BELA. Miał 4 promile!

Próbował ukraść auto na myjni. Właścicielka urządziła mu zimny prysznic
Kierowca TIR-a ZAGAPIŁ SIĘ na A1 i uderzył naczepę. USZKODZONYCH 5 pojazdów!
Autor: Policja /KWP Łódź

W wyniku uderzenia uszkodzeniu uległy trzy auta znajdujące się na naczepie. Zarówno sprawca zdarzenia, jak i 33-letni obywatel Litwy nie odnieśli obrażeń ciała. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie to spowodowało utrudnienia w ruchu w kierunku Łodzi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE