Otworzył drzwi i WYPADŁ z auta! 68-letni kierowca BYŁ tak PIJANY, że zaparkował przed rondem

2021-01-21 14:48 mj-s
Otworzył drzwi i WYPADŁ z auta! 68-letni kierowca BYŁ tak PIJANY, że zaparkował przed rondem
Autor: Mat. Policji Otworzył drzwi i WYPADŁ z auta! 68-letni kierowca BYŁ tak PIJANY, że zaparkował przed rondem

Wracał do domu jadąc od lewa do prawa po całej szerokości drogi. Szybko okazało się, że za taki „styl” jazdy odpowiada stan upojenia alkoholowego 68-letniego kierowcy. Mieszkaniec powiatu bełchatowskiego został schwytany przez policjantów po interwencji przypadkowego świadka, który zwrócił uwagę na niepewnie poruszający się pojazd. Kierowca hyundaia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia, około godziny 16.00 na drodze wojewódzkiej 485 w Pawłówku w powiecie pabianickim. Mężczyznę jadącego w kierunku Bełchatowa zaniepokoił fakt, że kierowca jadący przed nim hyundaiem tucsonem dziwnie zachowywał się na drodze.

PRZECZYTAJ: Szpiegowski samolot NATO nad Bełchatowem! Po co AWACS latał na miastem? Sprawdziliśmy to!

- Zjeżdżał na pobocze i jechał całą szerokością jezdni. Domyślając się, że za kierownicą może siedzieć nietrzeźwy kierujący, świadek natychmiast powiadomił policję. W tym samym czasie kierowca tucsona zatrzymał pojazd na wysokości ronda, otworzył drzwi pojazdu i wypadł z niego na ziemię – informują policjanci z KPP w Pabianicach.

POLECAMY: Bełchatów: Brakuje szczepionek przeciw COVID-19. 1,5 tysiąca medyków CZEKA w kolejce! Co z seniorami?

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 68-latka. Był kompletnie pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

TO WARTO WIEDZIEĆ >>> Śnieg śmiertelnie niebezpieczny! Nad naszymi głowami zalega ogromny ciężar!

Pijany ksiądz sikał na ulicy i awanturował się z policją?