Pogoda na 1 listopada

i

Autor: Pixabay

Pogoda na Wszystkich Świętych 2019. Na co musimy się przygotować 1 listopada? [PROGNOZA]

2019-10-28 9:21

Ostatnie dwa tygodnie rozpieściły nas słoneczną i wyjątkowo ciepłą jak na października pogodą. Wszystko wskazuje na to, że z tą aurą już musimy się pożegnać, a do łask powinny wrócić czapki, szaliki i ciepłe kurtki. Sprawdziliśmy co czeka nas w najbliższych dniach w pogodzie, a przede wszystkim na jakie warunki powinniśmy się przygotować 1 listopada.

Ochłodzenie, które przyszło w nocy 28 października utrzyma się przez najbliższe dni. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylować w granicach 6-9°C. W nocy we wtorek i środę prognozowane są przymrozki w okolicach -2°C. Najbliższe dni, zwłaszcza wtorek i środa mogą też przynieść przelotne opady deszczu, choć zza chmur może też na chwilę wyjrzeć słońce.

Za to w nadchodzący piątek, 1 listopada nie mamy co liczyć na promienie. Prognozowane jest zachmurzenie duże, ale optymistyczna informacja jest taka, że według przewidywań metrologów ma nie padać. Najwyższa temperatura w ciągu dnia sięgnie 7°C, a przy wietrze na poziomie 10km/h odczuwalna temperatura to 5°C.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany