Przedbórz. Skok na bankomat na Rynku. Trwają poszukiwania sprawców! [FOTO]

2021-06-11 12:32 Emilia Białecka
Przedbórz. Skok na bankomat na Rynku. Trwają poszukiwania sprawców
Autor: fot. Czytelnik

Minionej nocy (11.06.2021) miało miejsce włamanie do bankomatu przy ul. Rynek 14 w Przedborzu (woj. łódzkie). Jak dowiedzieliśmy się od policji, nieznani na ten moment sprawcy zdołali ukraść pieniądze. Urządzenie jest kompletnie zdemolowane. Z informacji od Czytelnika wynika, że bankomat został wysadzony. Na miejscu trwają czynności policyjne.

Włamanie do bankomatu na ul. Rynek 14 w Przedborzu miało miejsce około godziny 2:00 w nocy 11 czerwca 2021 r. Policja nie chce zdradzać szczegółów ze względu na dobro śledztwa. Wiadomo natomiast, że doszło tam do kradzieży z włamaniem. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, według którego bankomat został wysadzony w powietrze. W trakcie wybuchu uszkodzona została również ściana sąsiadującego z bankomatem sklepu spożywczego.

Wysadzali bankomaty w pięciu województwach

Jak podaje kom. Aneta Wlazłowska, oficer Prasowy KPP w Radomsku, obecnie na miejscu trwają policyjne czynności. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady oraz dowody.

Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat za kratkami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE