Przygłów. Ukrainka zakleszczona w aucie. Koszmarny wypadek na DK12

i

Autor: OSP KSRG Przygłów

Przygłów. Ukrainka zakleszczona w aucie. Koszmarny wypadek na DK12 [Zdjęcia]

2022-03-09 6:55

We wtorek (8.03.2022 r.) wieczorem na drodze krajowej nr 12 w powiecie piotrkowskim miał miejsce wypadek. Doszło tam do zderzenia TIR-a i osobówki. Zakleszczona w aucie została kobieta z Ukrainy.

Wypadek na DK12 (8.03). TIR zderzył się z osobówką

Jak podają strażacy z OSP KSRG Przygłów, wypadek miał miejsce po godzinie 20:00 na 409 kilometrze DK12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowana została jedna osoba, obywatelka Ukrainy. "Do momentu przyjazdu zastępów straży pożarnej pozostawała zakleszczona w pojeździe. Była przytomna. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kobiety i ewakuowali ją z pojazdu. Została przetransportowana do szpitala w Piotrkowie" - poinformowali druhowie z OSP Przygłów.

Okoliczności i przyczyny wypadku bada policja.

PRZECZYTAJ TEŻ: Groźny wypadek w Józefowie. Zmiażdżone auto, a w nim zakleszczony kierowca [FOTO]

Bydgoscy kierowcy w oku policyjnego drona! Posypały się mandaty

To nie pierwszy groźny wypadek z udziałem obywateli Ukrainy na terenie woj. łódzkiego w tym tygodniu. Przypomnijmy, w nocy w poniedziałku na wtorek na autostradzie A2 w powiecie łowickim doszło do zderzenia osobówki z TIR-em, w wyniku którego zginęła 29-letnia kobieta z dwójką dzieci - półrocznym i dwuletnim. Rannych zostało również dwóch mężczyzn i dwoje dzieci. Wszyscy to obywatele Ukrainy.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają