Radomsko. Driftujący na parkingu 23-latek gwiazdą Tik-Toka. Za nieudolny manewr słono zapłacił...

2022-01-19 15:07
Radomsko. Driftujący na parkingu 23-latek gwiazdą Tik-Toka. Za nieudolny manewr słono zapłacił...
Autor: Policja /KWP Łódź

Nieudany drift na parkingu w Radomsku stał się hitem internetu. 23-letni kierowca audi zahaczył o automat. Mężczyzna nie ukrywał zdziwienia tym, co się stało. Wkrótce czekało go kolejne - kiedy namierzyła go policja.

Filmik z Tik-Toka, na którym widać, jak kierowca szarego audi podczas driftu na parkingu w Radomsku zahacza o stojący przy słupie automat, obiegł internet. Wieść o nim w końcu dotarła również do radomszczańskiej policji. Na nagraniu widać, jak chwilę po zdarzeniu kierowca wysiada z auta i nie może uwierzyć w to, co się właśnie stało. "Policjanci z zespołu zajmującego się wyjaśnianiem okoliczności zdarzeń w ruchu drogowym, dzięki swojej skrupulatności i dociekliwości ustalili sprawcę tego wykroczenia, które zostało popełnione 6 stycznia bieżącego roku. Okazał się nim 23-letni mężczyzna przebywający czasowo w Radomsku. Oględziny audi wykonane przez mundurowych potwierdziły udział tego pojazdu w zdarzeniu drogowym. Młody kierowca podczas rozmowy z policjantami stwierdził, że jego „głupota” dużo go już kosztowała, a to nie koniec wydatków finansowych" - opisuje nadkom. Aneta Wlazłowska z radomszczańskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Radomsko. Wypiła 0,7 litra i staranowała ogrodzenie

Drogowy incydent na Pradze. Uwaga! Choinka na ulicy!

23-latek nie spodziewał się, że funkcjonariusze ustalą jego dane. Młody mężczyzna otrzymał we wtorek (18 stycznia) mandat karny w wysokości 1020 złotych.

Oto skutki driftu
Autor: Policja /KWP Łódź
Sonda
Czy wiesz, na czym polega drift?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE