Rap Lokal Bełchatów po raz drugi! Zobacz, co tym razem przygotowali raperzy! [WIDEO]

2019-10-17 16:24 mj-s
Rap Lokal Bełchatów
Autor: Pixabay

Po raz drugi bełchatowscy raperzy spotkali się przy projekcie Rap Lokal. Efektem ich wspólnej twórczej pracy jest teledysk, którego premiera miała miejsce 17 października. Na koncie muzyków, już po kilku godzinach było kilka tysięcy wyświetleń klipu!

Akcja Rap Lokal została zainicjowana 4 lata temu w Pabianicach. W 2016 roku Krzysztof "ESTE" Łyszkowski zebrał lokalnych raperów i wspólnie z nimi nagrał utwór będący promocją akcji. Wówczas głównym celem przedsięwzięcia stała się zbiórka dla kolegi Łukasza Millera. Potem zdecydowano, by akcję kontynuować, a idea poszerzyła się o kolejne miasta. W ubiegłym roku do projektu Rap Lokal dołączył Bełchatów.

W tym roku, podczas drugiej, bełchatowskiej edycji, rapujący muzycy, na czele z "ESTE" będą wspierać zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Adasia Domańskiego. Adaś od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, którego skutkiem jest niedowład lewostronny i padaczka.

Premiera teledysku, przygotowanego w Bełchatowie i przez bełchatowskich twórców odbyła się 17 października, punktualnie o 18.00. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by na koncie Rap Lokal Bełchatów uzbierało się kilka tysięcy wyświetleń. Na tym jednak nie koniec! 9 listopada rapujący muzycy spotkają w klubie Metro na koncercie charytatywnym, podczas którego będą zbierane środki dla Adasia.

Zobacz efekt pracy Rap Lokal Bełchatów