Śmierć na K-42 pod Radomskiem. Potworne zderzenie busa z osobówką

2021-08-02 7:55
Śmierć na drodze pod Radomskiem. Potworne zderzenie busa z osobówką
Autor: Policja /KWP Łódź

Wypadek w miejscowości Jedlno Pierwsze miał miejsce w niedzielę (1.08.2021). Na drodze K-42 zderzył się bus z autem osobowym. Jedna osoba nie żyje.

Wypadek w Jednie Pierwszym niedaleko Radomska wyglądał koszmarnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący busem doprowadził do zderzenia z autem osobowym, które skręcało w lewo. Następnie 72-letni kierowca transportera zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. - Mimo udzielonej pomocy medycznej kierującego busem nie udało się uratować. Zgodnie z decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium - podaje policja. Z kolei 72-letni kierowca osobówki, wraz z 74-letnią pasażerką, zostali przewiezieni do szpitala. To mieszkańcy powiatu radomszczańskiego. Kierowca był trzeźwy.

72-letni kierowca osobówki, wraz z 74-letnią pasażerką, zostali przewiezieni do szpitala
Autor: Policja /KWP Łódź

Do innego tragicznego wypadku doszło w ten weekend także na drodze krajowej numer 14 w Wyskokach koło Strykowa. W dachującym aucie zginął 22-latek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE