Rusiec. Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem. Auto zmasakrowane

2021-10-13 12:13
Śmiertelny wypadek w m. Rusiec pod Bełchatowem. Auto zmasakrowane
Autor: Policja /KWP Łódź

Śmiertelny wypadek w miejscowości Rusiec miał miejsce dziś (13.10.2021 r.) rano. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń, 48-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Auto zostało kompletnie zmasakrowane.

Wypadek w m. Rusiec w powiecie bełchatowskim miał miejsce w środę (13.10) około godziny 8:00 rano. Doszło do niego na 52 kilometrze drogi K74. "Ze wstępnych policyjnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mazdą, 48-letni obcokrajowiec, z nieustalonych na ten moment przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu" - podaje nadkom. Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, zabezpieczyli ślady. Obecnie, pod nadzorem prokuratora śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezpieczną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze! - Pamiętajmy, że pośpiech na drodze to zły doradca, zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie sprzyjają kierowcom należy kierować się zasadą „wolniej znaczy bezpieczniej”. Pamiętajmy o ostrożności i przewidujmy zagrożenia! - przestrzegają służby.

Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii w miejscowości Pomocne.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE