Środki do prania, słodycze, piwo. KRADLI z marketów wszystko co popadło! WPADLI

2020-02-27 12:05 mj-s

Piotrkowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzież artykułów spożywczych i chemicznych z dwóch marketów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Wartość strat oszacowano na ponad tysiąc złotych.

W godzinach południowych 26 lutego do piotrkowskiej jednostki dotarło zgłoszenie o kradzieżach w dwóch sklepach samoobsługowych na terenie miasta. Policjanci zajęli się sprawą i szybko ustalili samochód, którym odjechali podejrzewani o ,, darmowe zakupy".

- Patrol z grabickiego komisariatu zauważył opisywany pojazd, który jechał drogą przez Majków. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. W środku siedziało 4 mężczyzn, zaskoczonych obecnością stróżów prawa. Kierowca zaczął nerwowo się zachowywać od razu tłumacząc, że zabrał tylko trzech pasażerów z parkingu marketu. Policjanci w bagażniku znaleźli środki do prania, różnego rodzaju słodycze, napoje alkoholowe w puszkach. Okazało się , że zabezpieczone przez policjantów produkty pochodzą z kradzieży – informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Cała czwórka trafiła do policyjnej celi. Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego przeanalizowali dokładnie zebrany materiał dowodowy. 28, 30, 34 i 37-latek usłyszeli zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zgodnie z przepisami zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalili też, że 28-latek był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Działając w warunkach powrotu do przestępstwa musi się teraz liczyć ze zwiększonym wymiarem kary. O losie całej czwórki zdecyduje sąd.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.