DK12: Śmiertelny wypadek TIR-a z traktorem w Korytnicy. Mężczyzna ZMIAŻDŻONY przez maszynę [FOTO+NOWE FAKTY]

We wtorek (30.03.2021) na drodze krajowej nr 12 w Łódzkiem miał miejsce wypadek. W miejscowości Korytnica samochód ciężarowy zderzył się z traktorem. Jak się okazało, kierowca traktora został przygnieciony przez maszynę. Niestety, nie udało się go uratować, poniósł śmierć na miejscu. Trasa w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek na DK12 w Korytnicy miał miejsce 30 marca około południa na 406 kilometrze trasy między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem. W miejscowości Korytnica samochód ciężarowy zderzył się z traktorem. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od Korytnicy w kierunku miejscowości Podkałek, 82-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący traktorem, wyjechał z drogi podporządkowanej, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym od strony Piotrkowa pojazdem ciężarowym daf z naczepą - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Jak opisuje OSP Przygłów, w wyniku zderzenia pojazd rolniczy przewrócił się i przygniótł kierowcę. - Strażacy po przybyciu na miejsce wykonali dostęp do poszkodowanego przy pomocy narzędzi hydraulicznych i przystąpili do resuscytacji. Niestety, pomimo długiej reanimacji, lekarz stwierdził zgon - podają strażacy.

Przy czynnościach medycznych pomagał lekarz z piotrkowskiego szpitala, który był świadkiem zdarzenia.

Trasa w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Utrudnienia objechać można było od Piotrkowa Trybunalskiego drogą S8 lub 91 i drogami lokalnymi.

O krok od tragedii. Pod 4-latkiem załamał się lód
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE