Zelów. Stał na przewróconym motocyklu. Kiedy chcieli mu pomóc spanikował i uciekł!

2020-09-28 21:32
Zelów. Stał na przewróconym motocyklu. Kiedy chcieli mu pomóc spanikował i uciekł!
Autor: Pixabay/ fsHH Zelów. Stał na przewróconym motocyklu. Kiedy chcieli mu pomóc spanikował i uciekł! (fot. poglądowe)

Zelów. Przypadkowi świadkowie chcieli udzielić pomocy motocykliście, a finalnie sprawa zakończyła się zarzutami i groźbą więzienia. Wszystko zaczęło się w sobotni wieczór, na jednej z zelowskich ulic, mieszkańcy zauważyli przewrócony jednoślad, a na nim stojącego mężczyznę…

Było około 21-ej, kiedy przypadkowych świadków zaniepokoił widok leżącego na jezdni jednośladu, na maszynie stał kierowca.

- Mieszkańcy Zelowa zatrzymali się, aby sprawdzić czy cyklista nie potrzebuje pomocy. Kierowca jednośladu wyraźnie spanikował. Zdjął kask i zaczął uciekać w pobliskie krzaki – relacjonuje przebieg wydarzeń bełchatowska policja.

CZYTAJ TAKŻE >>> Drużbice. Przyjechał na zakupy, był tak PIJANY, że wypadł pod sklepem z auta!

W tej sytuacji świadkowie nabrali podejrzeń, że z kierowcą może być coś nie w porządku. Ujęli uciekiniera i przekazali go w ręce policji. Kiedy mundurowi wkroczyli do akcji okazało się, że 39-latek "wydmuchał" ponad półtora promila alkoholu.

- Mężczyzna został zatrzymany. Stracił swoje prawo jazdy. Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności – dodają funkcjonariusze.

Pijany piłkarz rozjechał Amelkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE