Kolejny nożownik w Białymstoku zatrzymany. Ranił dwie osoby

2019-10-22 8:24 vera
Kolejny nożownik w Białymstoku zatrzymany
Autor: Straż Miejska Białystok Kolejny nożownik w Białymstoku zatrzymany

Do tej sytuacji doszło w miniony weekend. Podejrzanego o ten czyn mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze Straży Miejskiej w Białymstoku.

Do tej groźnej sytuacji doszło w minioną sobotę w rejonie ulicy Hetmańskiej i Marczukowskiej. Jak informuje białostocka Straż Miejska, młody mężczyzna z nieznanych przyczyn zaatakował nożem dwie osoby. Było to w jednym z białostockich lokali.

- Tuż po północy, do nadjeżdżającego patrolu Straży Miejskiej podbiegł mężczyzna, który zaalarmował mundurowych o całym zajściu. Wskazał im też drogę ucieczki nożownika - informuje rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Białymstoku.

Z relacji świadka wynikało, że jedna ofiara odniosła rany głowy, a druga przedramienia. Napastnik bezpośrednio po ataku zbiegł z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej niezwłocznie udali się we wskazany rejon i ujęli sprawcę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu nożownik zaatakował pracownika firmy budowlanej, który czasowo wstrzymał ruch. Sprawcę udało się zatrzymać. Więcej o tym zdarzeniu tutaj: Pracownik firmy budowlanej raniony nożem. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Straż Miejska w Białymstoku