Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu w woj. podlaskim. Okręg nr 24: Białystok, Suwałki, Łomża [LISTA]

2019-10-10 11:55 jch
Wybory 2019
Autor: Pixabay Wybory 2019

Wybory 2019 już w niedzielę 13 października. Tego dnia 13.10.2019 wybierzemy posłów i senatorów do Sejmu i Senatu. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów w poszczególnych okręgach. Zobacz, kto startuje w wyborach do Sejmu w okręgu 24 (woj. podlaskie), który obejmuje m.in. takie miasta jak Białystok, Łomża i Suwałki.

Wybory parlamentarne 2019 już 13 września. Wybierzemy 460 posłów do Sejmu i 100 senatorów do Senatu. Lokale wyborcze będą otwarte w niedzielę od godziny 7 do 21.

Czytaj także: Wybory 2019: Kandydaci do Senatu w Białymstoku. Okręg nr 60 [LISTA]

W tym artykule zobaczcie pełną listę kandydatów do Sejmu w wyborach parlamentarnych 2019. Na listach znajdziecie rolników, programistów, nauczycieli, przedsiębiorców, prawników, teologów oraz przedstawicieli innych zawodów.

 

Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu i Senatu [WOJ. PODLASKIE]

Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że prawo udziału w wyborach parlamentarnych 2019 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ma obywatel polski, który: najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat, nie został pozbawiony praw publicznych prawomocnym orzeczeniem sądu, nie został ubezwłasnowolniony prawomocnym orzeczeniem sądu, nie został pozbawiony praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu. Wyborca jest wpisywany do spisu wyborców. Można być wpisanym tylko do jednego spisu. Spisy wyborców sporządzają urzędy gmin.

Wybory 2019: Listy kandydatów w okręgu nr 24 w woj. podlaskim: Białystok, Suwałki, Łomża, Sejny, Mońki, Augustów, Kolno, Grajewo, Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Hajnówki, Sokółka, Zambrów, Wysokie Mazowieckie

Dane pochodzą z oficjalnej strony internetowej Państwowej Komisji Wyborczej. Podajemy po przecinku: numer na liście, nazwisko i imię kandydata, zawód, miejscowość zamieszkania, przynależność do partii politycznej lub poparcie.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. KRAJEWSKI Stefan, politolog, Krajewo Białe, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. LECH Mirosław, historyk, Laskowszczyzna, nie należy do partii politycznej
  3. GROCHOWSKI Wojciech, ekonomista, Grajewo, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  4. LESZCZYŃSKI Jerzy, inżynier rolnictwa, Ciechanowiec, nie należy do partii politycznej
  5. CIEŚLUKOWSKI Cezary, ekonomista, Suwałki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  6. ZAWISTOWSKA Agnieszka, inżynier rolnictwa, Brzóski Gromki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  7. KULIKOWSKA Ewa, ekonomista Rostołty, nie należy do partii politycznej
  8. PŁOŃSKA Wiesława Bożenna, technik budownictwa, Białystok, nie należy do partii politycznej
  9. KRZYŻANOWSKA Bożena, dyrektor szkoły, Siemiatycze, nie należy do partii politycznej
  10. DYJUK Bogdan, nauczyciel, Augustów, nie należy do partii politycznej
  11. RAFAŁOWSKI Krzysztof, inżynier ochrony środowiska, Kolno, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  12. BOBEL Maciej, dyrektor domu kultury Patoki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  13. MAGNUSZEWSKI Marian, inżynier rolnik, Mońki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  14. KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew, inżynier ochrony środowiska, Augustów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  15. JAKUBIAK Ewa, nauczyciel akademicki nauki wojskowe, Szabły Młode, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  16. SZCZYGIELSKA Agnieszka, doradca rolniczy, Sokółka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  17. NOWAK Magdalena, doradca finansowy, Białystok, nie należy do partii politycznej
  18. ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta, inżynier zootechniki, Zabłudów - Kolonia, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  19. SAWICKI Sławomir, inżynier elektryk, Sokółka, nie należy do partii politycznej
  20. CHOŁKO Tadeusz, emeryt, Płociczno Osiedle, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  21. JAKACKI Tomasz, technik weterynarii, Jakać Borki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  22. JĘDZUL Joanna, przedsiębiorca, Suwałki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  23. KAŹMIERCZAK Małgorzata, ekonomista, Wasilków, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  24. ZARZECKI Michał, rolnik Żebry, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  25. KARCZEWSKA Małgorzata, specjalista do spraw marketingu i handlu, Bielsk Podlaski nie należy do partii politycznej
  26. RYKOWSKI Grzegorz, radca prawny, Białystok, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  27. PRZYBYLAK Irena Zofia, emerytka, Drozdowo, nie należy do partii politycznej
  28. JANOWSKI Mikołaj, inżynier rolnik, Przechody, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PIONTKOWSKI Dariusz, nauczyciel historii, Białystok, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. ZIELIŃSKI Jarosław, parlamentarzysta Suwałki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. PASZKOWSKI Bohdan Józef, radca prawny, Białystok, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. GWIAZDOWSKI Kazimierz, parlamentarzysta, Mścichy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. ŻALEK Jacek, poseł, Białystok, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
  6. BASZKO Mieczysław Kazimierz, nauczyciel wychowania fizycznego, Sokółka, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
  7. KOŁAKOWSKI Lech Antoni, poseł na Sejm RP, Łomża, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  8. KRYNICKA Bernadeta, parlamentarzysta, Łomża, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  9. WNOROWSKI Henryk Jan, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, Białystok, nie należy do partii politycznej
  10. ANDRUSZKIEWICZ Adam, parlamentarzysta, Grajewo, nie należy do partii politycznej
  11. MUZYK Agnieszka Barbara, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne, Łomża, nie należy do partii politycznej
  12. SIEKIERKO Łukasz, radca prawny, Wysokie Mazowieckie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  13. CZEPE Roman, przedstawiciel władzy samorządowej, Łapy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  14. MODZELEWSKI Piotr, pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej, Łomża, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  15. MADRAS Tomasz Stefan, nauczyciel akademicki, Białystok, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  16. JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta, rolnik, Franckowa Buda, nie należy do partii politycznej
  17. PUCZYŁOWSKA Elżbieta, nauczyciel nauczania początkowego, Augustów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  18. KUCHAREWICZ Grzegorz, farmaceuta, Białystok, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  19. SUPIŃSKI Rafał, przedstawiciel władzy samorządowej, Mońki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  20. BIAŁY Alicja, przedstawiciel władzy samorządowej, Białystok, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  21. MIODUSZEWSKI Andrzej, prezes Zambrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  22. NIENAŁTOWSKA Bożena, dyrektor departamentu, Kleosin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  23. DZIATKOWSKI Marek rolnik, Filipów Czwarty, nie należy do partii politycznej
  24. ŁUKASZEWICZ Henryk, nauczyciel informatyki w szkole podstawowej, Hajnówka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  25. BUJNO Bożena Teresa, przedstawiciel władzy samorządowej, Perlejewo, nie należy do partii politycznej
  26. ZDUŃCZYK Agnieszka, dyrektor szkoły, Miastkowo, nie należy do partii politycznej
  27. WASILEWSKA Izabela, pedagog, Ptaki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  28. SZCZUDŁO Aleksandra, dyrektor do spraw energetyki, Ciechanowiec, nie należy do partii politycznej

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. KRUTUL Paweł, przedsiębiorca, Białystok, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  2. KUSZNIERUK Piotr, inżynier automatyki, Białystok, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  3. ROSIŃSKA Katarzyna Ewa, prawnik, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  4. PROKOPIUK Seweryn, socjolog, Widowo, członek partii politycznej: Razem
  5. MAŃCZUK Tomasz, przedsiębiorca, Lipsk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  6. BOROWIK Janusz, przedsiębiorca Białystok, nie należy do partii politycznej
  7. REMBISZEWSKA Justyna, socjolog, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  8. MURAWKO Elżbieta, sprzedawca, Suwałki, nie należy do partii politycznej
  9. ARASIMOWICZ Renata, technik rolnik, Stara Dębszczyzna, nie należy do partii politycznej
  10. CZERNIAWSKA Izabela Teresa, nauczyciel, Łomża, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  11. DEONIZIAK Joanna Grażyna, pedagog, Białystok, nie należy do partii politycznej
  12. POPŁAWSKI Jakub, nauczyciel akademicki - nauki techniczne, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  13. BIRGIEL Marcin, administrator systemów komputerowych, Suwałki, członek partii politycznej: Razem
  14. MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda, inżynier elektrotechniki, Białystok, nie należy do partii politycznej
  15. ŚNIADACH Mieczysław, nauczyciel historii, Kolno, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  16. JANOSZKA Grzegorz Jan, instruktor terapii uzależnień, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  17. SKOWROŃSKI Adrian, pozostali pracownicy obsługi biurowej, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  18. MIRONOWICZ Mikołaj, inspektor nadzoru, Białystok, nie należy do partii politycznej
  19. ARTYSIEWICZ Michalina Daria, studentka, Zaścianki, członek partii politycznej: Razem
  20. ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia, filolog języka nowożytnego, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  21. KRAWCZYK Anna Małgorzata, technik rolnik Olszanka, nie należy do partii politycznej
  22. JANICKI Dariusz Jerzy, lekarz chirurg, Łomża, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  23. OSIEJEWSKI Jakub, filolog języka nowożytnego, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  24. WYSOCKA Kamila Maria, pozostali pracownicy obsługi biurowej, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  25. JASIONEK Anna, plastyk dekorator, Bolcie, nie należy do partii politycznej
  26. DROBEK Grzegorz, informatyk, Szepietowo Wawrzyńce, nie należy do partii politycznej
  27. SIELAWA Magdalena, prawnik, Białystok, członek partii politycznej: Razem
  28. KORONKIEWICZ Wojciech Janusz, dziennikarz

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. WINNICKI Robert Artur, publicysta, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  2. KIEŁCZEWSKI Adam, inżynier mechanik, Grajewo, nie należy do partii politycznej
  3. KRASOWSKI Krzysztof, prawnik, Białystok, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin
  4. NICEWICZ Stanisław, rolnik, Knyszewicze, członek partii politycznej: Korwin
  5. MAJEWSKA Barbara, nauczyciel języka obcego, Białystok, nie należy do partii politycznej
  6. JABŁOŃSKI Krzysztof, technik rolnik, Sobótka, nie należy do partii politycznej
  7. GONTARSKA Marzanna, kosmetyczka, Grajewo, nie należy do partii politycznej
  8. BIELAWSKI Wiesław Henryk, przedsiębiorca, Jurowce, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  9. DANILUK Jolanta, referent do spraw usług, Białystok, członek partii politycznej: Korwin
  10. KOŁOSOWSKA Katarzyna, sprzedawca, Białystok, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  11. DZIEDZIC Zenon, socjolog, Suwałki, członek partii politycznej: Liga Narodowa
  12. PROKOPOWICZ Paweł, przedsiębiorca, Kąty członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  13. KOŁAKOWSKI Adam, prawnik, Białystok, nie należy do partii politycznej
  14. ZAJKO Katarzyna, pracownik administracji, Białystok nie należy do partii politycznej
  15. ROKICKI Mariusz, programista, Białystok, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  16. IWANOWSKA Adrianna, pracownik fundacji, Warszawa, nie należy do partii politycznej
  17. WAIS Michał Eugeniusz, fizyk, Białystok, nie należy do partii politycznej
  18. GRABOWSKA Monika, pracownik biurowy, Wasilków, nie należy do partii politycznej
  19. SADOWSKI Jakub Andrzej, sprzedawca, Supraśl, nie należy do partii politycznej
  20. BARANOWSKI Hubert, student, Białystok, nie należy do partii politycznej
  21. PRZANOWSKA Izabela, kosmetolog, Nurzec-Stacja, nie należy do partii politycznej
  22. LEWONIEWSKI Marcin, radiolog, Sobolewo, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  23. PROKOPOWICZ Anna Katarzyna, ekonomista, Białystok, nie należy do partii politycznej
  24. KARWOWSKI Łukasz, specjalista ds. sprzedaży, Tyszki-Wądołowo, nie należy do partii politycznej
  25. JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz, architekt, Białystok, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  26. KOSSAKOWSKI Mariusz, inżynier BHP, Białystok, nie należy do partii politycznej
  27. ZABOROWSKA Karina, ekonomista, Podkamionka, nie należy do partii politycznej
  28. STYPKA Maciej, przedstawiciel handlowy, Białystok, nie należy do partii politycznej

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. TYSZKIEWICZ Robert, wydawca, Białystok, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. TRUSKOLASKI Krzysztof, ekonomista, Białystok, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  3. KAMIŃSKA Bożena, ekonomista, Suwałki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. BORYSEWICZ Maciej Andrzej, prawnik, Łomża, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  5. CZYKWIN Eugeniusz, dziennikarz, Białystok, nie należy do partii politycznej
  6. DEN Jolanta, leśnik, Czarna Białostocka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  7. BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz, prawnik, Białystok, nie należy do partii politycznej
  8. CIEŚLIK Leszek Stanisław, radca prawny, Augustów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. ŁAWROWSKA Joanna Dorota, adwokat, Białystok, nie należy do partii politycznej
  10. NOWAK Tadeusz Zenon, nauczyciel akademicki, Łomża, członek partii politycznej: Partia Zieloni
  11. ZWOLIŃSKA Bożena Teresa, samorządowiec, Bielsk Podlaski, nie należy do partii politycznej
  12. PIORUNEK Jacek, radca prawny, Łomża, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  13. GUTOWSKI Mateusz Damian, pedagog, Białowieża, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  14. RAŚ Andrzej, zootechnik, Mońki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  15. ROSZKOWSKA Halina, nauczyciel języka polskiego, Osipy Lepertowizna, nie należy do partii politycznej
  16. ŻERO Franciszek Krzysztof, pracownik administracyjny, Siemiatycze, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  17. DOLIWA Stanisław Adam, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, Grajewo, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  18. SASINOWSKA Dorota, monter, Krajewo Borowe, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  19. KARASZEWSKA Katarzyna, pedagog, Suwałki, członek partii politycznej: Nowoczesna
  20. SAMUL Marek, lekarz weterynarz, Kolno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  21. PYRKO Paulina, pracownik administracyjny, Grabówka, nie należy do partii politycznej
  22. TALKOWSKI Bronisław, emeryt, Kruszyniany, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  23. SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta historyk, Białystok, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  24. TARGOŃSKI Łukasz, informatyk, Białystok, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  25. ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja, urzędnik, Łomża, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  26. KARCZEWSKA Wioletta Maria, nauczyciel języka obcego, Białystok, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  27. MALINOWSKA Beata, pracownik administracyjny Fasty, członek partii politycznej: Nowoczesna
  28. CIMOSZEWICZ Tomasz, przedsiębiorca, Knyszyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 7 - KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

  1. BASIEWICZ Mirosław, technik rolnik, Słobódka, członek partii politycznej: Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
  2. KOCHANOWSKI Andrzej, inżynier pożarnictwa, Grajewo, nie należy do partii politycznej
  3. BUCHOWSKA Monika, inżynier rolnictwa, Radziucie, członek partii politycznej: Samoobrona
  4. SZKLARZEWSKI Karol, przedstawiciel, handlowy, Szczuczyn, nie należy do partii politycznej
  5. BOBROWSKA Krystyna, ogrodnik, Suwałki, nie należy do partii politycznej
  6. KALIŃSKA Paula, inżynier architektury wnętrz i krajobrazu, Czarna Wieś, nie należy do partii politycznej
  7. FIERTEK Józef, przedstawiciel handlowy, Łomża, członek partii politycznej: Samoobrona
  8. BOŁTRUCZYK Kazimierz, kierowca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
  9. KOSMOWSKA Edyta, pedagog, Stawiane, nie należy do partii politycznej
  10. OSIECKI Zygmunt, teolog, Słobódka, członek partii politycznej: Wolni i Solidarni
  11. FLIS Monika, teolog, Rutka-Tartak, nie należy do partii politycznej
  12. ŁAWRYNOWICZ Eugeniusz Zdzisław, przedsiębiorca, Augustów, nie należy do partii politycznej
  13. GWIAZDA Ewa, ekonomista, Grajewo, nie należy do partii politycznej
  14. BZURA Łukasz, inżynier rolnictwa, Niedźwiedzkie, nie należy do partii politycznej
  15. KOZIKOWSKA Marta, technik architektury krajobrazu, Popowo, nie należy do partii politycznej
  16. FLIS Ryszard, kierowca, Rutka-Tartak, nie należy do partii politycznej
  17. BOŁTRUCZYK-KASABUŁA, Monika, specjalista zdrowia publicznego, Białystok, nie należy do partii politycznej
  18. KRASOWSKI Andrzej, technik mechanik, Wysokie Mazowieckie, nie należy do partii politycznej
  19. PUCHNOWSKI Zbigniew Jacek, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, Augustów, nie należy do partii politycznej

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. DYMKO Łukasz, przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
  2. PROSIŃSKI Zbigniew, menadżer, Łomża, nie należy do partii politycznej
  3. MAKSIMIUK Janusz, politolog, Białystok, nie należy do partii politycznej
  4. PIWNIK Anna, nauczyciel biologii, Zaścianki, nie należy do partii politycznej
  5. JAKIMIUK Dawid, przedsiębiorca, Bielsk Podlaski, nie należy do partii politycznej
  6. HARABURDA Katarzyna Sylwia sprzedawca Augustów nie należy do partii politycznej
  7. KUBIAK Rafał, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Białystok, nie należy do partii politycznej
  8. STROCIAK Halina, technik budowlany, Sochonie, nie należy do partii politycznej
  9. KONIUCH Izabela, sprzedawca, Białystok, nie należy do partii politycznej
  10. BAILEY Agnieszka, pośrednik w obrocie nieruchomościami, Wasilków, nie należy do partii politycznej
  11. WOJNO Sylwester, rolnik, Szepietowo, nie należy do partii politycznej
  12. KAPŁANOW Łukasz, operator kontroli bezpieczeństwa, Augustów, nie należy do partii politycznej
  13. PONIATOWSKA Beata, menadżer gastronomii, Ciechanowiec, nie należy do partii politycznej
  14. NYSZTOR Justyna, przedsiębiorca, Kostry-Noski, nie należy do partii politycznej
  15. KUŹNICKA Anna, statystyk, medyczny Choroszcz, nie należy do partii politycznej
  16. MAZUR Joanna, specjalista administracji publicznej, Szepietowo, nie należy do partii politycznej
  17. KALICKI Adrian, nauczyciel wychowania fizycznego, Szepietowo, nie należy do partii politycznej
  18. KUBIAK-BABIŃSKA Joanna Agnieszka, nauczyciel wychowania fizycznego, Białystok, nie należy do partii politycznej
  19. NAUMIUK Piotr, rolnik, Kaniuki, nie należy do partii politycznej
  20. BAGIŃSKI Krzysztof Janusz, informatyk, Lubin, nie należy do partii politycznej
  21. GRABKA-LEVIN Kamila Anna, pracownik obsługi biurowej, Ścinawa, nie należy do partii politycznej
  22. KOCHOWICZ Krzysztof Longin, projektant grafiki, Lubin, nie należy do partii politycznej
  23. KANIA Kazimierz Edward, technik mechanik, Lubin, nie należy do partii politycznej
  24. KALICIŃSKA Barbara, pracownik administracyjny, Żabice, nie należy do partii politycznej
  25. SZWIEC Bogumiła Małgorzata, specjalista administracji publicznej, Lubin, nie należy do partii politycznej
  26. KALISKA Kamila Barbara, pracownik obsługi biurowej, Lubin, nie należy do partii politycznej
  27. WASILEWSKI Wojciech, radca prawny, Brańsk, nie należy do partii politycznej

Lista numer 9 - KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

  1. SAWICKI Marcin, przedsiębiorca, Białystok, członek partii politycznej: Skuteczni Piotra Liroya-Marca
  2. SIKORSKI Piotr, rolnik, Modzele-Górki, nie należy do partii politycznej
  3. KONIUCH Bogusław, technik cyfrowych procesów graficznych, Białystok, nie należy do partii politycznej
  4. JANKOWSKA Edyta, fryzjer, Sidory, nie należy do partii politycznej
  5. DANIŁOWSKI Igor doradca finansowy Łomża nie należy do partii politycznej
  6. BOBIK Joanna, księgowa, Toporki, nie należy do partii politycznej
  7. KOSACKA Anna, socjolog, Sokółka, nie należy do partii politycznej
  8. ROGOWSKA Monika, przedstawiciel handlowy, Lewickie Stacja, nie należy do partii politycznej
  9. KOSNO Rafał Marcin, przewodnik turystyczny, Białystok, nie należy do partii politycznej
  10. NIETUPSKI Cezary, automatyk, Białystok, nie należy do partii politycznej
  11. CHORUŻA Katarzyna, ekonomista, Białystok, nie należy do partii politycznej
  12. PAWŁOWSKI Piotr, przedstawiciel handlowy, Białystok, nie należy do partii politycznej
  13. GRYCUK Grzegorz, monter, Białystok, nie należy do partii politycznej
  14. KAMIEŃSKA Justyna, przedszkolanka, Narew nie należy do partii politycznej
  15. CZAPIEWSKI Adam, technik informatyk, Białystok, nie należy do partii politycznej