Byliśmy na miejscu!

Blokada Łużyka 2023, czyli królewskie grillowanie na kampusie UKW w Bydgoszczy. Tak bawili się studenci [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-05-31 13:10

Za nami 19 Blokada Łużyka, którą zorganizowali studenci UKW w Bydgoszczy. Był piknik, wspólne grillowanie i zabawa przy dobrej muzyce. - Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako mistrzowie grilla, przygotowaliśmy kiełbaski oraz jednorazowe grille - mówi organizatorzy. Choć sama impreza już od 10 lat nie jest organizowana na ul. Łużyckiej, tylko w Campusie Głównym UKW przy ulicy Chodkiewicza, nazwa ma tak silny wydźwięk i tradycje, że została.

Blokada Łużyka 2023 na UKW w Bydgoszczy

Blokada Łużyka 2023, czyli królewskie grillowanie na kampusie UKW w Bydgoszczy

Słynna Blokada Łużyka przechodzi do historii. Poza piknikową atmosferą i wspólnym biesiadowaniem, organizatorzy (Samorząd Studencki UKW w Bydgoszczy) zapewnił studentom także sporą dawkę muzyki.

Zobacz: Pchli targ w podbydgoskich Przyłękach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak informuje Radio ESKA, na scenie DJ-skiej za konsolą pojawił się DJ MAX. Natomiast rockowe brzmienie zapewni AntyRefleks, czyli Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor, Kuba i Patryk, grupa przyjaciół z Żyrardowa. Ma na koncie single takie jak: „Ten Stan”, „Choroba miłości” czy „Fabryka Marzeń”.

To jednak nie koniec! Pojawił się także m.in. RefMain, czyli to młoda krew rapowej sceny muzycznej, a zarazem student Wydziału Edukacji Muzycznej na UKW. W 2021 roku podjął współpracę z jedną z największych polskich wytwórni, Asfalt Records, a jego utwór „Streszczenie” wyświetlono ponad 1,8 mln razy.

Zobaczcie naszą relację!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany