Bydgoska policja przerywa poszukiwania 39-letniej Joanny! Jest przełom w sprawie

i

Autor: KMP Bydgoszcz

akcja służb

Bydgoska policja przerywa poszukiwania 39-letniej Joanny! Jest przełom w sprawie

2023-12-08 7:59

39-latki z Bydgoszczy wyszła z domu we wtorek, 5 grudnia. Kobieta nikomu nie powiedział o tym, gdzie się udaje. Zaniepokojona rodzina rozpoczęła jej poszukiwania. O wszystkim powiadomiono także policję, która natychmiast przejęła działania. Po kilkunastu godzinach intensywnych poszukiwań, w czwartek, 8 grudnia mundurowi przerwali akcję. Co się stało? Mamy najnowsze doniesienia!

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu Joanny, która 5 grudnia 2023 roku wyszła z miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mundurowi priorytetowo potraktowali to zgłoszenie i przystąpili do działań. Informacja o zaginięciu bydgoszczanki pojawiła się także we wszystkich lokalnych serwisach informacyjnych. Przełom nadszedł w czwartek, 7 grudnia.

- Policjanci ze Szwederowa odwołują komunikat dotyczący zaginięcia 39-letniej Joanny, z uwagi na jej odnalezienie. Jednocześnie mundurowi dziękują za wszelką pomoc w tej sprawie - przekazała kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Policyjne poszukiwania na ul. Ostrobramskiej w Warszawie
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają