Szczęśliwe losowania Lotto w Wielkopolsce!

i

Autor: Totalizator Sportowy

Gratulacje!

Bydgoszcz. Wydał 10 złotych, a zgarnął ogromną kasę. Farciarz jest ustawiony na wiele lat

2023-01-04 7:38

Do kogoś znowu uśmiechnęło się szczęście! W Bydgoszczy padła główna wygrana w zdrapce "Extra Linie", a to oznacza, że szczęśliwiec wzbogacił się o 140 tys. zł. Kim jest zwycięzca i gdzie kupiony szczęśliwą zdrapkę?

Ogromna radość w Bydgoszczy. Padła główna wygrana w zdrapce "Extra Linie"

To się nazywa mieć szczęście! Bydgoszczanin wydał 10 złotych, a wygrał 140 tys. zł! Zdrapkę "Extra Linie" kupiono 2 stycznia 2023 roku w kolekturze w Oddziale Bydgoszcz Totalizatora Sportowego przy ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 14. 140 tys. zł, to najwyższa i jedyna taka wygrana w zdrapce "Extra Linie" Totalizatora Sportowego.

To czwarta główna wygrana w tej zdrapce, jest jeszcze osiem takich nagród do wygrania w tej zdrapce. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych!

Bydgoszcz. Wydał 10 złotych, a zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Bydgoszczy jest ustawiony na wiele lat

i

Autor: Totalizator Sportowy Bydgoszcz. Wydał 10 złotych, a zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Bydgoszczy jest ustawiony na wiele lat

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Zmiany w ruchu przy budowie mostów nad Brdą w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają