Straszne wieści

Horror na bydgoskich Bartodziejach! Mężczyzna wyskoczył z wieżowca [AKTUALIZACJA]

2022-12-19 14:33

Bydgoszcz: Fatalne informacje spłynęły do nas z osiedla Bartodzieje. Z wieżowca znajdującego się przy ul. Koszalińskiej wyskoczył mężczyzna. Szczegóły w poniższym materiale na portalu se.pl.

Aktualizacja: godz. 16:00

Jak udało się nam ustalić, młody mężczyzna nie przeżył wypadku. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora. Więcej informacji w tym tekście: Bydgoszcz: 19-latek wyskoczył z okna na szóstym piętrze! Zmarł mimo reanimacji [ZDJĘCIA]

Informację o bardzo niepokojącym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Potwierdza je nadkomisarz Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. - Zgłoszenie wpłynęło do nas ok. godziny 13:50. Mężczyzna wyskoczył z wieżowca. Na miejscu trwa akcja reanimacyjna - powiedział policjant z biura prasowego w rozmowie z naszym dziennikarzem. Ulica Koszalińska to rejon dzielnicy Bartodzieje. Czytelniczka dodaje, że pod blokiem zebrał się tłum gapiów. Apelujemy do wszystkich o nieutrudnianie pracy służbom. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Polacy mają dostateczną wiedzę na temat depresji?
Bydgoscy policjanci uratowali desperata

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki