Tego się nie spodziewał

Palił marihuanę z butli na Wyspie Młyńskiej. Wszystko pod okiem kamery [ZDJĘCIA]

2022-10-05 11:10

Młodość rządzi się swoimi prawami, jednak są pewne granice! Ostatnio przekonał się o tym bydgoszczanin, który pod okiem miejskiego monitoringu zapalić marihuanę „z butli”. Takich konsekwencji z pewnością się nie spodziewał!

Palił marihuanę z butli na Wyspie Młyńskiej. Wszystko pod okiem kamery

W poniedziałek, 3 października około godz. 20:37 pracownik straży miejskiej, obsługujący monitoring miejski, zauważył grupkę młodzieży przebywającej za budynkiem lodziarni na Wyspie Młyńskiej. - Jeden z uczestników nabił nakrętkę suszem roślinnym, przedziurawił butelkę i zaczął wypalać zawartość. Niezwłocznie o zdarzeniu został powiadomiony dyżurny policji - wyjaśnia nam rzecznik bydgoski municypalnych.

Następnie młodzież udała się w stronę ul. Długiej, gdzie weszła do jednego ze sklepów. Na miejsce przyjechał patrol policji i zatrzymał oraz dokonał przeszukania młodego mężczyzny, który wcześniej wypalał susz roślinny. Funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę. W związku z tym został on przewieziony do Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo w celu przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.

Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?
Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki