Trwa Jesienny Kiermasz Ogrodniczy. Tłumy bydgoszczan przy hali Immobile Łuczniczka [WIDEO]

2021-09-26 10:19
 Jesienny Kiermasz Ogrodniczy w Bydgoszczy
Autor: Anna Gołata

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy trwa w najlepsze! Przed bydgoską halą Immobile "Łuczniczce" pojawiło się kilkudziesięciu wystawców z różnych stron kraju. Każdy z nich ma do zaoferowania szeroką gamę kwiatów ogrodowych, drzewek, krzewów owocowych i ozdobnych, iglaków oraz ziół.

Trwa Jesienny Kiermasz Ogrodniczy. Tłumy bydgoszczan przy hali Immobile Łuczniczka

Trwa drugi dzień Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego. Przy hali Immobile Łuczniczka rozstawili się wystawcy z całej Polski! - Przyjechaliśmy dzisiaj, żeby kupić sobie antonówki. Od znajomych słyszeliśmy o targu i postanowiliśmy wpaść. Oczywiście na jednym drzewku się nie skończyło i do domy wracamy jeszcze z pięknymi borówkami i różami - mówi nam Kasia, mieszkanka podbydgoskiego Osielska.

Zobacz: Kuyavian Slow Wedding, czyli alternatywne targi ślubne w Fabryce Lloyda!

Dziś (26 września) do godziny 17:00 na miłośników zieleni wciąż czekają także producenci oferujący m.in. przepiękne rośliny do domu i ogrodu, drzewka oraz krzewy owocowe i ozdobne, cebule kwiatowe, zioła, trawy. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Zobaczcie naszą relację z pierwszego dnia Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego!

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy przy hali Immobile Łuczniczka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE