Czy Ireneusz Zmora odejdzie ze Stali Gorzów? Decyzja ma zapaść po 15 listopada

2019-11-05 17:11 em
Stal Gorzów
Autor: mazinio Pierwsze mecze już w marcu.

Oficjalnie o konflikcie we władzach klubu nikt nie chce mówić. Informacje o nieporozumieniach pomiędzy byłym a obecnym prezesem potwierdziło nam jednak kilka osób związanych ze Stalą. Obu panów miała poróżnić ocena sposobu zarządzania klubem w poprzednich latach m.in. sprawy wynagrodzeń i relacji ze sponsorami.

Według nieoficjalnych informacji Ireneusz Maciej Zmora został poproszony o złożenie rezygnacji. Poprosić miał Marek Grzyb, prezes klubu. Osoby związane ze Stalą nie ukrywają, że współpraca panów nie układa się najlepiej. Czy Zmora, obecnie dyrektor zarządzający a przez wiele lat prezes klubu - odejdzie? - Nie do nas to pytanie. Prezes jest w tej chwili na urlopie, wróci po 15 listopada. Takie pytania trzeba kierować do niego. My pracujemy i robimy swoje - powiedziała Izabela Stach, dyrektor ds. administracyjno - handlowych gorzowskiego klubu.

Stal Gorzów kibice
Autor: mazinio Kolejne zmiany w gorzowskim klubie.

Ireneusz Maciej Zmora związany jest ze Stalą Gorzów z jednoroczną przerwą od 2004 roku. Najpierw pracował jako dyrektor klubu, później w latach 2009-12 był wiceprezesem, a od 2012 roku prezesem. Na tym stanowisku zastąpił Władysława Komarnickiego. Od sierpnia 2019 roku po tym jak zrezygnował z prezesury jest dyrektorem zarządzającym klubu. Żużlowcy Stali za jego kadencji zdobyli dwa złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Dorzucili też dwa srebrne krążki i jeden brązowy. Pod koniec ostatniego, słabego sezonu prezesem został Marek Grzyb.