Policjant postrzelił się w głowę? Przerażające wieści z komendy w Gorzowie

i

Autor: Lubuska Policja Policjant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim postrzelił się w głowę - informuje portal Gorzowianin.com

Szok w Lubuskiem

Policjant postrzelił się w głowę? Przerażające wieści z komendy w Gorzowie

2023-05-15 13:03

Policjant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim postrzelił się w głowę - informuje portal Gorzowianin.com. Do tragedii miało dojść w poniedziałek, 15 maja, w godzinach porannych, a poszkodowany mundurowy miał zostać przetransportowany, z ciężkim obrażeniami ciała, śmigłowcem LPR do szpitala. KWP w Gorzowie ma wydać komunikat w tej sprawie.

Policjant postrzelił się w głowę? Przerażające wieści z komendy w Gorzowie

Policjant postrzelił się w głowę, a teraz walczy o życie - informuje Gorzowianin.com o zdarzeniu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Według ustaleń portalu do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja, w godzinach porannych, bo ok. godz. 7 przed budynkiem komendy lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mundurowy miał zostać zabrany w ciężkim stanie do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Policja na razie nie komentuje sprawy, ale zapowiada jednocześnie wydanie komunikatu - wiadomo, że sprawą zajęła się też prokuratura.

- Chcemy spokojnie z prokuraturą zakończyć niezbędne czynności procesowe, dlatego na tę chwilę jest za wcześniej, by informować o okolicznościach zdarzenia - mówi nadkomisarz Marcin Maludy, rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Zaskakujący finał kontroli drogowej. Policjanci nie kryli zdziwienia
Nasi Partnerzy polecają