Rodzinny konflikt skończył się wielką demolką. Straty są ogromne

i

Autor: 4711018 / CC0 / pixabay.com Rodzinny konflikt skończył się wielką demolką. Straty są ogromne

Szok!

Rodzinny konflikt między ojcem i synem skończył się wielką demolką. Straty są ogromne

2023-10-03 19:41

W każdej rodzinie zdarzają się mniejsze lub większe konflikty, jednak takiego finału nikt się nie spodziewał. Kłótnia między ojcem i synem skończyła się wielką demolką warsztatu samochodowego. Straty będzie ciężko odrobić, a synowi, któremu puściły nerwy, grożą teraz poważne konsekwencje.

W jednej z miejscowości w powiecie drawskim (woj. zachodniopomorskie) doszło do poważnego konfliktu między dwójką mężczyzn - ojcem i synem. Nie była to jednak zwykła rodzinna sprzeczka, lecz prawdziwa wojna, która doprowadziła do tego, że młodszemu mężczyźnie w końcu puściły nerwy i postanowił rozładować emocje w warsztacie samochodowym należącym do jego ojca. W ruch poszły ciężkie narzędzia, a warsztat obrócił się dosłownie w ruinę. Żeby tego było mało, przy okazji zniszczeniu uległy znajdujące się tam luksusowe samochody.

Sprawca demolki usłyszał zarzut zniszczenia mienia znacznej wartości i decyzją Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim przebywa w areszcie, gdzie spędzi co najmniej 2 miesiące.

- Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" prok. Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie - Tłumaczył, że był załamany, przeżył ogromny stres i postanowił go w ten sposób rozładować.

Wiele wskazuje, że obaj skłóceni panowie doszli przynajmniej częściowo do porozumienia. Właściciel warsztatu postanowił nie składać zawiadomienia o stratach wyrządzonych przez jego syna. Jednak właściciele zniszczonych samochodów nie byli już tak pobłażliwi. Swoje straty wycenili na kilkaset tysięcy złotych.

- Za zniszczenie mienia znacznej wartości mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje prok. Gąsiorowski.

Szwagier, bratowa, pasierb, czyli kto jest kim w rodzinie. Quiz

Pytanie 1 z 10
Szwagier to:
Kochany złodzieju oddaj mi torebkę dam Ci pieniądze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany