Tajemnicza śmierć w cmentarnej toalecie. To już kolejny taki przypadek

i

Autor: KoolShooters / CC0 / pexels.com, gk Tajemnicza śmierć w cmentarnej toalecie. To już kolejny taki przypadek

Co się stało?

Tajemnicza śmierć w cmentarnej toalecie. To już kolejny taki przypadek

2024-02-07 11:32

Do wstrząsającego odkrycia doszło w środę, 7 lutego na cmentarzu komunalnym w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). W toalecie znaleziono zwłoki mężczyzny. To już drugi podobny przypadek, do jakiego doszło w ostatnim czasie w tym miejscu.

Na szokujące znalezisko natknęła się przypadkowa osoba, która chciała skorzystać z toalety. W środku był martwy człowiek! Zdarzenie potwierdza szczecinecka policja.

- Do zdarzenia doszło po godz. 10:00. W toalecie znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku 37 lat - mówi "Super Expressowi" st. asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. - To mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania.

Przyczyny śmierci mężczyzny nie są znane. Nie wiadomo, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, czy przy udziale osób trzecich. W ustaleniu okoliczności zdarzenia ma pomóc policyjne śledztwo.

- Ciało zabezpieczono do sekcji - mówi st. asp. Anna Matys i dodaje, że na ciele mężczyzny nie znaleziono widocznych obrażeń zewnętrznych.

Przypomnijmy, do podobnego zdarzenia doszło w tym samym miejscu kilka tygodni temu. Na początku stycznia w tej samej cmentarnej toalecie znaleziono martwego 32-letniego mężczyznę.

Tajemnicze ruiny na szczecińskim cmentarzu. To miejsce budzi grozę