Rodzina znalazła pod lasem martwego 13-latka. Nie wrócił z przejażdżki. Wielka tragedia pod Nowym Targiem

i

Autor: rihaij/cc0/Pixabay.com Nie żyje 13-latek, który został znaleziony w miejscowości Pyzówka pod Nowym Targiem. Chłopiec wybrał się w środę, 5 lipca, po południu na przejażdżkę quadem, zdj. ilustracyjne

Na pomoc było za późno

Rodzina znalazła pod lasem martwego 13-latka. Nie wrócił z przejażdżki. Wielka tragedia pod Nowym Targiem

2023-07-05 21:53

Nie żyje 13-latek, który został znaleziony w miejscowości Pyzówka pod Nowym Targiem. Chłopiec wybrał się w środę, 5 lipca, po południu na przejażdżkę quadem, ale gdy długo nie wracał do domu, rodzina wyruszyła na poszukiwania. Jego ciało zostało znalezione pod lasem, na trudno dostępnym terenie, ok. godz. 19. Na miejsce wezwano od razu służby ratownicze.

Nie żyje 13-latek spod Nowego Targu, który wybrał się na przejażdżkę quadem

13-latek wybrał się na przejażdżkę quadem, ale już z niej nie wrócił - ciało chłopca znaleziono w środę, 5 lipca, w miejscowości Pyzówka pod Nowym Targiem. Nastolatek wyjechał z domu w godzinach popołudniowych, a gdy długo nie wracał, na poszukiwania 13-latka ruszyła rodzina. To bliscy chłopca znaleźli go nieprzytomnego pod lasem, leżącego na ziemi na trudno dostępnym terenie i natychmiast wezwali na miejsce służby ratownicze, ale na pomoc było już za późno. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godz. 19 i wysłaliśmy tam patrol. Jest za wcześnie, by powiedzieć, co dokładnie się wydarzyło, bo trwają czynności, ale niewykluczone, że doszło po prostu do wypadku quada - wyjaśnia młodszy inspektor Sebastian Gleń, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Sonda
Czy dzieci powinny jeździć same na quadach i minimotorach?
W tragicznym wypadku zginął siatkarz Spartakusa Adamówka i jego rodzeństwo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany