Czy pokój Twojego dziecka jest tym wymarzonym? Wrzesień to dobry czas, by o tym pomyśleć!

2019-09-16 8:00 Artykuł sponsorowany
Czy pokój Twojego dziecka jest tym wymarzonym? Wrzesień to dobry czas, by o tym pomyśleć!
Autor: Materiały promocyjne

Nikt tak boleśnie nie odczuwa końca wakacji jak dzieci. Po letniej labie powrót do szkoły bywa trudny. Jeśli więc Twoje dziecko właśnie poszło do pierwszej klasy albo po prostu od dawna myślałeś o zmianie umeblowania jego pokoju - teraz jest na to najlepszy czas!

Koniec wakacji zawsze bywa trudny. Mimo, że powrót do szkoły oznacza spotkanie z koleżankami i kolegami, to wizja porannego wstawania, nauki i odrabiania lekcji nie jest tym, o czym zaraz po letniej sielance marzą Wasze dzieci.

Powrót do szkoły nie musi być taki zły

Aby tęsknotę za pełnym beztroski czasem zamienić na mobilizację do działania proponujemy... nieco odwrócić ich uwagę. Jeśli Wasza pociecha właśnie poszła do pierwszej klasy i z przedszkolaka zmieniła się w ucznia, lub od dawna daje Wam do zrozumienia, że chciałoby zmian w swoim pokoju, to wrzesień jest doskonałym momentem, by spełnić jej marzenia.

Wygodne łóżko, w którym Twoje dziecko wyśpi się przed każdym ważnym sprawdzianem
Autor: Materiały promocyjne

Zajrzyj do Salonu Meblowego ORDOM przy Milionowej 55

W tym celu warto wybrać się do jednego z najlepiej wyposażonych łódzkich salonów meblowych ORDOM. Tu przekonacie się na własnej skórze, że zaangażowanie w wybór mebli i dodatków może być przyjemnym czasem dla całej rodziny. Ordom na swojej stronie internetowej posiada kilkadziesiąt gotowych propozycji, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, dzieci oraz nastolatków. Dzięki temu, jeszcze zanim wybierzecie się na zakupy, możecie zobaczyć, jak wiele ciekawych i zarazem praktycznych zestawień można użyć w Waszych domach.

W Salonie Meblowym ORDOM znajdziecie meble najbardziej znanych firm polskich, włoskich, niemieckich oraz innych krajów, np. wschodnich.

Pokój dziecka to jego oaza

Nie zapominajmy o dodatkach, które podkreślą indywidualny charakter młodego człowieka
Autor: Materiały promocyjne

Wygodne łóżko, w którym Twoje dziecko wyśpi się przed każdym ważnym sprawdzianem, funkcjonalne meble, w których pomieści nie tylko podręczniki, ale także strój na W-F i rzeczy, które pozwalają rozwijać jego pasje, skrojone na miarę biurko, oświetlenie, które przyda się już od pierwszych jesiennych dni - to podstawa w pokoju małego i tego nieco większego ucznia.

Nie zapominajmy o dodatkach, które podkreślą indywidualny charakter młodego człowieka, spośród których możemy wybrać na przykład pobudzające wyobraźnię i pozytywne skojarzenia grafiki na ścianę czy kolorowe poduszki, na których można odpocząć i zebrać myśli przed nauką do kartkówki. Te rzeczy sprawią, że Twoje dziecko będzie czuło się u siebie dobrze. A oto przecież właśnie chodzi - by pokój Twojego dziecka był dla niego oazą.

Salon Meblowy ORDOM mieści się przy ul, Milionowej 55.

Szczegóły znajdziecie na www.ordom.pl

Artykuł sponsorowany