Imieniny szefa – co podarować mu w prezencie?

2019-11-19 8:00 Artykuł sponsorowany
Imieniny szefa – co podarować mu w prezencie?
Autor: Materiały promocyjne

Zbliżające się wielkimi krokami imieniny szefa potrafią zaburzyć jego podwładnym spokojny sen. To jedna z okazji, by wyrazić zwierzchnikowi swoje uznanie i wkład, jaki wnosi w pracę całego zespołu. Najlepiej zrobić to wręczając imieninowy upominek. Poziom trudności w jego wyborze zależy od tego, jak bardzo podwładni znają swojego szefa, jego gust i zainteresowania.

Imieniny szefa to okazja na udany dzień w pracy

Odpowiadając na oferty pracy dostępne np. w serwisie internetowym Pracuj.pl nie zastanawiasz się nad tym, że pewnego dnia Twój przyszły szef będzie obchodził imieniny, a Ty wraz ze współpracownikami zechcecie to uczcić i wręczyć mu upominek. Każda praca ma swoje obyczaje. Nastaw się więc na to, że będzie trzeba wpisać się w nie, by nie odstawać od grupy.

Jeśli nie gustuje w tego typu uroczystościach, potraktuj imieniny szefa jako okazję do zintegrowania się z zespołem, do którego dołączyłeś. Planowanie niespodzianki, składanie życzeń i towarzyszący temu poczęstunek są momentami dającymi szansę zaprezentowania się ze strony znacznie różniącej się od codziennego, służbowego wizerunku.

Nawet krótkie, symboliczne przyjęcie imieninowe zorganizowane dla szefa przez jego podwładnych może sprawić, że cały dzień w pracy zaliczy się do wyjątkowo udanych. Miła atmosfera towarzysząca serdecznym życzeniom udzieli się wszystkim i uprzyjemni chwile spędzone później na realizacji projektu.

Co podarować szefowi na imieniny?

Wybór prezentu imieninowego dla szefa nie należy do łatwych zadań. Poziom jego trudności jest proporcjonalny do relacji, jakie panują pomiędzy nim, a zespołem pracowników. Krótszy dystans daje więcej okazji do poznania siebie nawzajem, zainteresowań drugiej osoby i jej gustu.

Bez względu na to, w jak bliskich relacjach pozostaje zespół pracowników ze swoim szefem, prezent imieninowy dla niego należy wybrać ze smakiem. Może to być np. bilet na hitowy spektakl, mecz ulubionej drużyny lub inne wydarzenie mieszczące się w zakresie zainteresowań szefa. Ciekawą propozycją może okazać się voucher na kolację w ekskluzywnej restauracji. W ten sposób podarujemy szefowi nie tylko wyraz sympatii, ale też okazję do miłego spędzenia wolnego czasu z bliską osobą.

W wielu firmach szef jednoczy się z zespołem pracowników, a z podwładnymi łączą go nie tylko relacje służbowe, ale również koleżeńskiej. Wówczas można pozwolić sobie na odrobinę luzu i kwestię imieninowego prezentu potraktować z humorem i przymrużeniem oka.

Artykuł sponsorowany