Brutalne MORDERSTWO w Lublinie. Zwłoki w kałuży krwi. Dlaczego 27-latek ZABIŁ?!

2020-02-21 10:06 mt
Brutalne MORDERSTWO w Lublinie. Zwłoki w kałuży krwi. Dlaczego 27-latek ZABIŁ?!
Autor: KWP Lublin

Brutalne morderstwo w Lublinie. We wtorek rano sąsiadka ofiary znalazła ciało – zwłoki w kałuży krwi. Ofiara to 54-letni mężczyzna. Został skatowany przez swojego oprawcę, który brutalnie bił i kopał go po całym ciele. Dlaczego 27-latek zamordował swojego kompana od kieliszka?

We wtorek rano mieszkanka jednego z bloków w Lublinie zauważyła uchylone drzwi w mieszkaniu sąsiada. – Po wejściu do środka zauważyła leżące w kałuży krwi zwłoki – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mundurowi zaczęli poszukiwania sprawcy tej makabrycznej zbrodni. Nietrzeźwy 27-latek został zatrzymany w sąsiednim lokalu. Policjanci podejrzewają, że to on zamordował swojego znajomego. To finał ich wspólnej libacji…

Mężczyźni niemal przez całą noc spożywali razem alkohol. W pewnym momencie 27-latek zaatakował znajomego, brutalnie bijąc i kopiąc po całym ciele 54-latka. Gdy ten stracił przytomność, wyszedł z mieszkania, pozostawiając otwarte drzwi – tłumaczy Gołębiowski.

Młody mężczyzna skatował i zostawił kolegę na pastwę losu. Później… poszedł do znajomego, z którym dalej pił alkohol. Nie znamy motywu działania 27-latka. Dlaczego zaatakował starszego kompana od kieliszka? Odpowiedź ma przynieść trwające śledztwo.

Na miejscu zbrodni przez kilka godzin policjanci, technicy i prokurator. Ciało 54-latka zostało zabezpieczone do badań i sekcji zwłok. Decyzją sądu 27-latek został aresztowany na trzy miesiące. Może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wyburzanie szpitala w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.