Lublin: Młody mężczyzna z amnezją rozpoznany! Trafił pod opiekę rodziny [AKTUALIZACJA]

2019-10-16 22:31 Mateusz Kasiak
Lublin: Młody mężczyzna z amnezją rozpoznany! Trafił pod opiekę rodziny [AKTUALIZACJA]
Autor: KWP Lublin

– Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny znalezionego dzisiaj po południu na torach przy ul. Grodzickiego w Lublinie – informuje sierż. sztab. Kamil Karbowniczek.

– Dzięki przekazanym telefoniczne informacjom, policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie ustalili tożsamość mężczyzny znalezionego dzisiaj po południu na torach przy ul. Grodzickiego w Lublinie. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie – informuje sierż. sztab. Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Wcześniej informowaliśmy:

Młody mężczyzna został odnaleziony dzisiaj popołudniem na torach, przy ul. Grodzickiego w Lublinie. Życie mężczyzny było zagrożone, jednak natychmiast została mu udzielona pomoc.

Znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu, był częściowo wychłodzony. Została mu udzielona pomoc medyczna – tłumaczy sierż. sztab. Kami Karbowniczek z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Lublinie.

Mężczyzna ma amnezję. – Nie posiadał przy sobie dokumentów, kontakt z nim jest utrudniony, nie potrafi powiedzieć, jak się nazywa – wyjaśnia Karbowniczek. Znaleziony ma około 194 cm wzrostu, ubrany jest w szarą koszulkę, brązowe spodnie i czarne obuwie sportowe. 

Apel o pomoc

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie prowadzą czynności, ustalające tożsamość mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 535 46 61.