Wypadek w powiecie piskim. Zginął 26-latek

i

Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek w powiecie piskim. Zginął 26-latek.

Orzysz: Volkswagen rozbił się na drzewie. 26-latek zginął na miejscu

2022-06-24 10:37

W czwartek (23 czerwca) po godz. 15 na trasie powiatowej Orzysz- Góra doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki VW Bora uderzył w drzewo. 26-letni kierowca zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, ale prawdopodobnie 26-latek jechał za szybko.

Jak mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu, na drodze powiatowej kierujący pojazdem marki VW Bora uderzył w drzewo. 26-letni mieszkaniec gminy Orzysz, siedzący za kierownicą tego samochodu, poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna jechał sam. Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość, ale ostateczne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Czwartek (23 czerwca) był tragicznym dniem na drogach woj. warmińsko-mazurskiego. Trzy młode osoby w wieku 21, 22 i 31 lat, zginęły w nocy pod Szczytnem po tym, gdy ich auto wpadło do rzeki Sawicy. Wypadek przeżył czwarty uczestnik, jest w szpitalu. Z kolei na drodze krajowej nr 57 w Najdymowie pod Olsztynem, zginął 66-letni mężczyzna.

CZYTAJ WIĘCEJ: Auto wpadło do rzeki, trzy osoby nie żyją! Koszmar pod Szczytnem

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Wypadek na przejeździe kolejowym w Trawnikach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE