Ełk. Pędził porsche 154 km/h

i

Autor: KPP Ełk W Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) kierowca jechał swoim porsche 154 km/h w obszarze zabudowanym.

Pędził porsche 150 km/h! Gnał jak wariat w obszarze zabudowanym!

2021-08-04 11:15

Nieodpowiedzialność kierowców nie zna granic! W Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) kierowca z Podlasia, jadąc ul. Przemysłową, pędził swoim porsche z prędkością ponad 150 km/h! Licznik pomiaru pokazał prędkość 154 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Podczas policyjnej kontroli okazało się, że w tym roku 40-letni mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania.

Ełcki patrol drogówki z Grupy SPEED ujawnił i nagrał za pomocą wideorejestratora wykroczenia, popełnione w mieście przez kierującego samochodem osobowym marki Porsche. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej na ul. Przemysłowej. Za kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec województwa podlaskiego. Mężczyzna jadąc lewym pasem ruchu w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h, jechał z prędkością 154 km/h. Kierujący wyprzedzając inne, prawidłowo jadące pojazdy w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych, stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa. Okazało się, że 40-latek już wcześniej w tym roku stracił uprawnienia do kierowania, za przekroczenie limitu 24 punktów karnych. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne wykroczenia drogowe, m.in. przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na skrzyżowaniu, a także spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Teraz za swoje niebezpieczne zachowanie na drodze mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny do 5 000 zł lub kara aresztu. Mężczyzna nieprędko też odzyska prawo jazdy.

Ełk. Pędził porsche 150 km/h w terenie zabudowanym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany