Świętajno. Pociąg uderzył w naczepę tira! Groźne sceny o poranku

2022-01-29 8:15
Świętajno. Pociąg uderzył w naczepę tira! Groźne sceny o poranku
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Świętajno. Pociąg uderzył w naczepę tira! Groźne sceny o poranku

Niebezpiecznie zdarzenie w Świętajnie (pow. szczycieński) w województwie warmińsko - mazurskim. Doszło tam do zderzenia pociągu z naczepą tira. Jak doszło do wypadku?

Do groźnego wydarzenia na przejeździe kolejowym w Świętajnie doszło w sobotę (29 stycznia) w godzinach porannych. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie poinformował PAP, że pociągiem relacji Olsztyn-Ełk podróżowały 23 osoby. Żadna z nich nie została ranna. Straż pożarna podaje, że nic nie stało się także kierowcy tira. Według wstępnej oceny strażaków, ciężarówka zjeżdżała z przejazdu klejowego, gdy uderzył w nią pociąg. Zderzenie nastąpiło w tylnej części naczepy tira. Przejazd drogą w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Na miejsce wypadku jest podstawiana komunikacja zastępcza.

Sonda
Czy lubisz podróżować pociągami?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE