Filip F.

i

Autor: mat.prasowe Kluczbork: Szczęśliwy finał poszukiwań Filipa! Jest cały i zdrowy

Kluczbork: 13-letni Filip odnaleziony. Matka: "Jesteście wielcy!"

2022-01-05 10:32

W Kluczborku od 2 do 4 stycznia trwały poszukiwania 13-letniego Filipa F. Chłopiec zniknął z rodzinnego domu i nie dawał znaku życia, a zrozpaczona rodzina i policja poprosiła o pomoc internautów. We wtorkowy wieczór dotarła do nas informacja, że nastolatek odnalazł się... we Wrocławiu!

Było nerwowo! Nastoletni Filip zniknął zaraz po nowym roku. W domu rodzinnym widzieli go 2 stycznia i nagle zniknął. Zdenerwowani rodzice zgłosili sprawę na policję, a kluczborscy mundurowi natychmiast podjęli trop. Opublikowali zdjęcie 13-latka, wraz z rysopisem i przybliżonym opisem ubrań, w jakich widziany był po raz ostatni.

Polecamy: Kulisy szukania ZAGINIONYCH dzieci! Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Długo nie trzeba było czekać, bo we wtorkowy (4.01) wieczór przekazali informację, że chłopak się odnalazł! Ustaliliśmy, że dotarły do niego informacje o trwających poszukiwaniach i sam zgłosił się na jeden z wrocławskich komisariatów. Jest cały i zdrowy! Jego mama - wraz z policjantami - podziękowała za sprawną akcję i zaangażowanie wszystkich osób. - Dziękuje z całego serca za pomoc w odnalezieniu syna. Ludziki jesteście wielcy! - przekazała.

O zaginięciu chłopca pisaliśmy TUTAJ: Kluczbork: Trwają poszukiwania 13-letniego Filipa! Co się stało z chłopcem?

Sonda
Miałeś kiedyś problemy z policją?