Opolskie. Policjant znęcał się nad partnerką?! Kobieta mocno poturbowana na imprezie. Są zarzuty

2021-06-23 16:40
Opolskie. Policjant z Dobrzenia Wielkiego z zarzutami za znęcanie się nad partnerką. Kobieta mocno poturbowana na imprezie
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pavlofox

Prokuratura Rejonowa w Brzegu przedstawiła policjantowi z Dobrzenia Wielkiego zarzut znęcania się fizycznego nad swoją partnerką. 47-latek miał ją mocno poturbować na imprezie. Do 40-latki ze złamanym nosem i poważnymi obrażeniami ciała wezwano karetkę. Jak powiedziała PAP prokurator okręgowy w Opolu Liliana Kapera-Kopczyk, policjantowi grozi kara do pięciu lat za kratkami.

Podczas imprezy urodzinowej pod Opolem, która miała miejsce w minioną sobotę (19 czerwca) uczestnicy usłyszeli kobiece krzyki. Jak się okazało, 40-latka, która na imprezę przyjechała ze swoim partnerem - 47-letnim funkcjonariuszem policji, wzywała pomocy. Kobieta miała poważne obrażenia całego ciała i głowy. Wezwano karetkę. Medycy potwierdzili u pokrzywdzonej m.in. złamanie nosa i urazy głowy. Jej partner i prawdopodobny sprawca pobicia, oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak podaje PAP, to 47-letni funkcjonariusz policji w Dobrzeniu Wielkim.

Znany adwokat z Białegostoku zamordował aplikantkę. Grób Marty K. (+32 l.) na cmentarzu w Korycinie (woj. podlaskie)

Jak powiedziała w środę szefowa opolskiej prokuratury, mężczyźnie przedstawiono już zarzut znęcania się nad kobietą, czego jednym z przejawów było sobotnie pobicie. Mężczyzna przebywa na wolności, jednak ma zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz znajduje się pod nadzorem policji.