QUIZ. Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu. Znasz jego słynne powiedzenia?

QUIZ. Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu. Znasz jego słynne powiedzenia?
Autor: Hans Peters / Anefo - Nationaal Archief Fotocollectie Anefo/CC BY-SA 3.0 nl/Wikimedia Commons QUIZ. Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu. Znasz jego słynne powiedzenia?

QUIZ. Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu. Znasz jego słynne powiedzenia? Trener Tysiąclecia nieodłącznie kojarzy się z największymi sukcesami polskiej piłki, ale też niezwykle celnymi i jednocześnie zabawnymi prawdami na temat futbolu. Kazimierz Górski zawsze mówił wprost o otaczającej go rzeczywistości i może dlatego z sentymentem wspominają go nie tylko kibice piłkarscy. Znacie jego słynne powiedzenia?

QUIZ. Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu. Znasz jego słynne powiedzenia?

Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu, 2 marca 1921 r. we Lwowie, a zmarł 23 maja 2006 w Warszawie. To on doprowadził polskich piłkarzy do największych sukcesów w historii, stając się przy okazji autorem wielu trafnych i zabawnych powiedzeń, które wspominamy do dziś, niemal tak często jak gole "Orłów Górskiego". 100. rocznica urodzin Kazimierza Górskiego to idealna okazja, by przypomnieć sobie jego najważniejsze cytaty.

Kazimierz Górski urodził się 100 lat temu, ale w świadomości wielu Polaków na pewno przetrwa o wiele dłużej. To z nim będziemy nieodłącznie kojarzyć wielkie chwile polskiego sportu. Kazimierz Górski ujął kibiców nie tylko sukcesami, ale też faktem, że pozostawał przy tym niezwykle skromny. Znacie słynne powiedzenia największego polskiego szkoleniowca wszech czasów? Znajdziecie je w naszym quizie.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE